PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-07-22
Baza danych okucia Roto NT Alu dostępna w programie LogiKal
Producenci stolarki mają teraz do dyspozycji dane techniczne Roto NT Alu z opcjami i unikalnymi cechami, takimi jak pływająca klamka.

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

tel. 22 567 09 00
fax 22 567 09 59
info.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie
Roto udostępnia bazę systemu okuć Roto NT do profili aluminiowych z rowkiem 16 mm w programie LogiKal. Producenci stolarki mają teraz do dyspozycji dane techniczne Roto NT Alu z opcjami i unikalnymi cechami, takimi jak pływająca klamka. To najbardziej rozbudowana baza okuć rozwierno-uchylnych w programie firmy Orgadata, ułatwiająca projektowanie okien i drzwi balkonowych z aluminium. 

Program LogiKal firmy Orgadata jest uniwersalnym narzędziem wspomagającym proces projektowania aluminiowej i stalowej stolarki otworowej oraz fasad. Stosowany na wszystkich etapach: od stworzenia obiektu i kalkulacji, po przygotowanie produkcji i kontrolę maszyn CNC - jest jednym z popularniejszych programów tego typu w Europie. Odpowiadając na potrzeby producentów, program został właśnie zaktualizowany o rozbudowane dane systemu okuć Roto NT do profili aluminiowych z rowkiem 16 mm.

„W Orgadata nie spoczywamy na laurach. Nieustannie wzbogacamy ofertę o najlepsze zasoby producentów. Tak było w przypadku okuć Roto NT Alu, które od teraz są dostępne jako niezależna baza danych okuć okiennych. To znaczące ułatwienie dla użytkowników, którzy mogą swobodnie stosować wybrane zestawy okuć, do każdego możliwego systemu profili i kolejny ważny krok w kierunku indywidualizacji projektów przy zachowaniu zalet produkcji wielkoseryjnej" - mówi Mariusz Megier, dyrektor zarządzający Orgadata East Europe.

Roto NT Alu - dodatkowe opcje i pływająca klamka

Modułowa konstrukcja okucia Roto NT pozwala na dowolne kombinacje elementów i realizację okien i drzwi balkonowych w niemal każdym formacie i kształcie, we wszystkich wariantach otwierania. Nowa baza w wersji do okien aluminiowych, z rowkiem okuciowym PVC, obejmuje szereg dodatkowych i unikalnych opcji.

„Dzięki dobrej współpracy i zaangażowaniu Pana Łukasza Minko-Brzezińskiego z Orgadata pływająca klamka jest także dostępna w bazie. Ułatwia wybór dowolnej wysokości położenia klamki i precyzyjny dobór odpowiednich elementów okucia. Umożliwia prawidłową wycenę okna i sprawne przygotowanie danych na centra obróbcze. To ważny atut dla firm eksportujących stolarkę, m.in. na rynek francuski" - mówi dr Paweł Zaręba, specjalista IT ds. wdrożeń oprogramowania w Roto.

Efekt synergii - jeszcze więcej korzyści

Baza Roto NT Alu to korzyść dla producentów, dla których okucie rozwierno-uchylne Roto jest pierwszym i naturalnym wyborem. „Dzięki bardzo dobrej współpracy z Roto możemy liczyć na efekt synergii - konstruowanie okien może być jeszcze bardziej intuicyjne i wydajne. Wszechstronność i elastyczność to ważny argument dla firm pracujących w środowisku inwestycyjnym. Przy dużej konkurencyjności rynkowej, oprócz ceny liczy się bogaty wachlarz sprawdzonych rozwiązań" - dodaje Mariusz Megier.


Korzystanie z danych Roto NT w programie LogiKal jest proste i intuicyjne  
fot. Orgadata

Łatwy dostęp do nowości

Korzystanie z danych Roto NT w programie LogiKal jest wygodne i intuicyjne. Dostępny jest m.in. moduł wstępnej analizy statyki, moduły CAD i 3D, liczne interfejsy ERP, czy możliwość zamawiania okuć w formie elektronicznej w ramach systemu EOS.

„Bazy danych są dziś podstawą efektywnego zarządzania. Na każdym etapie projektu i zlecenia produkcyjnego klienci Orgadata mają do dyspozycji profesjonalnie przygotowane i na bieżąco aktualizowane zasoby danych. Daje to gwarancję korzystania z najnowszych rozwiązań rynkowych wprowadzanych przez wysokiej klasy specjalistów" - wyjaśnia dyrektor zarządzający Orgadata East Europe.


System okuć Roto NT Alu do profili aluminiowych z rowkiem 16 mm
dostępne w programie Orgadata. z opcjami i unikalnymi cechami
fot. Roto

Dlatego kolejnym etapem już realizowanym jest rozbudowa bazy o najnowsze systemy Roto do profili aluminiowych. „Obecnie wprowadzamy bazy okucia Roto NT Designo z ukrytymi zawiasami, a następnie systemu uchylno- i równolegle przesuwnego Roto Patio Alversa. Po rynkowej premierze okucia Roto NX do okien z aluminium - program zostanie uzupełniony także o to najnowocześniejsze rozwiązanie" - dodaje dr Paweł Zaręba z Roto.

Zdjęcie główne:
Rozszerzona baza Roto NT Alu to znaczące ułatwienie dla producentów, dla których wysokiej jakości okucie obwiedniowe Roto jest pierwszym i naturalnym wyborem

fot. Orgadata 

źródło: Roto