PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2021-08-30
Be a part of Future Builders – porozmawiajmy!
„Future Builders to inicjatywa, dzięki której rozmowy prowadzone dziś zmienią budowy prowadzone jutro, tak byśmy pojutrze żyli w lepszym świecie"

ALUPROF S.A.
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 819 53 00
fax 33 822 05 12
aluprof@aluprof.eu
www.aluprof.eu

» więcej o firmie

Nie tylko w budownictwie, ale również w innych dziedzinach ALUPROF SA poszukuje nowych rozwiązań i wdraża je w swoich strukturach. Tyczy się to między innymi szkoleń czy konferencji online. Spółka jako jedna z pierwszych w branży zaczęła organizować spotkania w tej formie, w pełni wykorzystując możliwości, które daje Internet. Okazją do sprawdzenia jej profesjonalizmu jest wzięcie udziału w projekcie Future Builders, który ma zmienić budownictwo jutra. Wydarzenie rozpocznie się już 2 września!

„Future Builders to inicjatywa, dzięki której rozmowy prowadzone dziś zmienią budowy prowadzone jutro, tak byśmy pojutrze żyli w lepszym świecie" - tak o idei powstania forum mówi Bożena Ryszka, dyrektor działu marketingu i PR Aluprof SA. I rzeczywiście słowo „rozmowa" jest w przypadku tego projektu kluczowe. Organizatorom chodzi o stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi praktykami dziedzin wchodzących w zakres zainteresowania projektu. Głównym jego założeniem jest rozmowa na temat miast przyszłości. Future Builders staje się platformą, na której teoretycy urbanistyki i socjologowie przestrzeni mogą skonfrontować swoje wizje z codzienną praktyką przedsiębiorców budowlanych i zatrudniających ich deweloperów.


Online'owa forma spotkań jest szansą na to, by każdy głos został usłyszany, a każdy ciekawy pomysł zauważony: po pierwsze uczestnicy wydarzenia mają wpływ na treść pytań zadawanych jego gościom. Po drugie mogą komentować poszczególne wątki rozmowy, a tym samym polemizować z jej tezami. Na taką polemikę w tradycyjnej formie konferencji czy zjazdu zwykle nie ma czasu. I ten aspekt jest szczególnie bliski pomysłodawcom „Future Builders". Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz inspirującą perspektywą.

Dobór gości programu, świadczy o randze i rozmachu przedsięwzięcia: to architekci światowej sławy, z ogromnym i budzącym uznanie dorobkiem, o zróżnicowanym i ciekawym portfolio - od biurowców najwyższej klasy po zaskakujące formą i rozwiązaniami domy jednorodzinne. Rozmowy i wymiana doświadczeń z takimi twórcami naprawdę zainspirują: 2. września cykl otworzy rozmowa z Bogdanem Zahą, a kolejnymi gośćmi będą Robert Konieczny (16.09), Przemo Łukasik (23.09), Zbigniew Maćków (7.10) i Álvaro Leite Siza Vieira (14.10). O kolejnych rozmówcach cyklu spotkań organizator poinformuje na bieżąco na stronie www.future-builders.com.


Cykl wywiadów został objęty patronatem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC, Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Stowarzyszenia Architektów Polskich. Wydarzenia będą szeroko promowane w mediach branżowych, biznesowych i ogólnoinformacyjnych w kraju i za granicą oraz w sieci. Wśród patronów medialnych znalazły się najbardziej poczytne tytuły architektoniczne w Polsce - Architektura-Murator i Zawód:Architekt.

BE A PART OF FUTURE BUILDERS! Wejdź na: www.future-builders.com i porozmawiaj z nami o przyszłości budownictwa.

źródło: Aluprof