PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-11-09
Bezprzewodowy czujnik okienny senso secure: niewidzialny strażnik
Zintegrowany z profilem okna bezprzewodowy czujnik okienny senso secure firmy SIEGENIA w niezawodny sposób informuje o stanie otwarcia ...

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.com
www.siegenia.com/pl

» więcej o firmie

Ukryta kontrola stanu w inteligentny sposób zapewnia bezpieczeństwo

To innowacyjne rozwiązanie oferuje inteligentne bezpieczeństwo: ukryty i zintegrowany z profilem okna bezprzewodowy czujnik okienny senso secure firmy SIEGENIA w niezawodny sposób informuje o stanie otwarcia okna. Dotyczy to również ewentualnej nieprawidłowej pozycji klamki. Dzięki temu żadne okno nie będzie przez pomyłkę pozostawione otwarte lub tylko uchylone. Aplikacja SIEGENIA Comfort dostarcza informacji o stanie otwarcia okien. Dzięki interfejsowi użytkownika już na pierwszy rzut oka widać, czy istnieje potrzeba podjęcia działań. Jeśli wskaźniki mają kolor zielony, wszystkie elementy wyposażone w czujnik okienny są bezpiecznie zaryglowane.


Bezprzewodowy czujnik okienny senso secure firmy SIEGENIA dostarcza wiarygodnych
informacji o stanie otwarcia okien – w tym o nieprawidłowym położeniu klamki.

Przyłapani na gorącym uczynku! Bez szans dla włamywaczy

Nieograniczone bezpieczeństwo zapewnia również zintegrowany czujnik wibracji. Jeśli wykryje próbę manipulacji, reaguje dźwiękowym sygnałem ostrzegawczym bezpośrednio przy oknie. Głośny, odstraszający sygnał alarmowy rozlega się również na centrali SIEGENIA Connect Box, która podczas instalacji służy do integracji czujników okiennych z siecią domową. Dodatkowo istnieje możliwość wysłania wiadomości alarmowej na smartfon za pomocą powiadomienia push. Instalacja czujników jest dziecinnie prosta, odbywa się bez kabli i narzędzi. Dzięki temu bezprzewodowy czujnik okienny nadaje się zarówno do nowych budynków, jak i do modernizacji istniejących okien drewnianych i okien z PCV.

Inteligentne monitorowanie za pomocą aplikacji SIEGENIA Comfort.

Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy nadzorowanie stanu okien z senso secure jest bardzo wygodne i niezawodne dzięki SIEGENIA Connect Box i aplikacji SIEGENIA Comfort. W ten sposób można przez cały czas monitorować dokładne położenie okien, co pozwala na spokojne opuszczenie domu lub pełną kontrolę podczas podróży. Oprócz monitorowania pozycji okien, aplikacja SIEGENIA Comfort umożliwia również łatwe sterowanie wszystkimi inteligentnymi systemami napędowymi lub wentylacyjnymi SIEGENIA i oferuje liczne funkcje dodatkowe.