PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-06-21
Juantorena gościem specjalnym podczas otwarcia salonu PAGEN we Włoszech
PAGEN we współpracy z włoskim partnerem otworzył właśnie nowy showroom, w którym prezentuje swoją szeroką ofertę produktową.

PAGEN sp. z o.o.
Gnojnik 393
32-864 Gnojnik

tel. 14 686 99 19
biuro@pagen.pl
www.pagen.pl

» więcej o firmie

PAGEN - małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych, we współpracy z włoskim partnerem otworzył właśnie nowy showroom, w którym prezentuje swoją szeroką ofertę produktową.
Gościem specjalnym tej uroczystej inauguracji był jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy na świecie - Osmany Juantorena, kapitan drużyny Cucine Lube Civitanova.

Juantorena w swoim dorobku posiada trzy triumfy w Lidze Mistrzów, a w sumie uzbierał aż osiem medali w tych rozgrywkach. Do tego pięciokrotnie zdobywał Klubowe Mistrzostwo Świata, siedmiokrotnie sięgał po Puchar Włoch, a pięciokrotnie po mistrzostwo tego kraju. Na koncie ma także mistrzostwo i Puchar Turcji. Z reprezentacją Italii wywalczył srebro na igrzyskach w Rio de Janeiro i brąz na mistrzostwach Europy. Ta lista niekwestionowanych sukcesów z pewnością sprawiła, że kapitana AS Volley Lube w salonie PAGEN Premium Partner chciało osobiście poznać wielu fanów siatkówki i nie tylko.

Na inaugurację zaproszono przedstawicieli sieci dystrybucji Partnera PAGEN z okolicznych regionów, a także włoskie media, które relacjonowały to wydarzenie w transmisji telewizyjnej na żywo. Firmę PAGEN reprezentowali: Paweł Zatorski - Generalny Dyrektor Handlowy, Monika Romaniszyn - Dyrektor Eksportu, Jacek Wach - Dyrektor ds. Marketingu i Maciej Musiał - Brand Manager.


- Ta udana inauguracja to efekt pracy zespołowej marketingu, handlu i przedstawicieli naszego Partnera we Włoszech. Włochy to dla nas bardzo ważny rynek eksportowy, na którym konsekwentnie rozwijamy rozproszoną sieć sprzedaży opartą o solidnych partnerów biznesowych. Salon Premium Partner zaprojektowany w prawdziwie włoskim stylu to kolejny ważny krok w budowaniu marki na Półwyspie Apenińskim - komentuje Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN.

W salonie zaprezentowano m.in. okna Exclusive Line w systemach Schüco PVC i ALU, okna Premium Line w systemie Salamander, aluminiowe drzwi balkonowe, drzwi tarasowe HST EvolutionDrive, aluminiowe drzwi wejściowe Premium Line i PVC Modern Line z doświetlami bocznymi, rolety, żaluzje fasadowe, a także bramę garażową PAGEN Genius. Co niezwykle istotne część produktów zaprezentowano w charakterystycznym dla rynku włoskiego wariancie renowacyjnym.

- Najważniejszym argumentem zachęcającym Włochów do wymiany okien i drzwi jest obecnie program Superbonus 110. To wsparcie udzielone przez państwo dotyczy remontów mieszkań i domów, którego celem przy wymianie stolarki, jest poprawa ich energooszczędności. Planując strategię sprzedaży już dzisiaj podejmujemy działania, które pozwolą realizować nasze cele w okresie gdy wsparcie renowacji budowlanych z superbonusu dobiegnie końca - podsumowuje Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu w PAGEN.