PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2010-06-23
NOWOŚĆ w ofercie firmy Soudal – „Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi”
Pianka pistoletowa „Okna i drzwi” w żółtej etykiecie wzbogaca asortyment produktów firmy Soudal adresowanych do segmentu DIY.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie
Zalety profesjonalnych pianek pistoletowych i łatwość stosowania, dzięki formule dostosowanej do mniej doświadczonych użytkowników – to cechy  najnowszej  pianki pistoletowej firmy Soudal.

Pianka pistoletowa „Okna i drzwi” w żółtej etykiecie wzbogaca asortyment produktów firmy Soudal adresowanych do segmentu DIY. Podobnie jak pozostałe pianki z żółtej gamy charakteryzuje się doskonałymi wartościami użytkowymi – najwyższymi  parametrami termo- i dźwiękoizolacyjnymi, niską chłonnością wody i krótkim czasem utwardzania.  Znakomite właściwości wypełniające i izolujące oraz bardzo dobra przyczepność do większości materiałów budowlanych sprawiają, iż znajdzie ona szerokie zastosowanie w pracach montażowych i wykończeniowych. Jej obniżona rozprężność gwarantuje precyzję aplikacji, co z kolei zapobiega wypaczeniom ram okiennych lub ościeży drzwi. Dzięki niskiemu przyrostowi objętości piana jest również bardziej trwała i mniej podatna na uszkodzenia.   Zastosowanie pistoletu umożliwiającego regulacje strumienia pianki wpływa na jej oszczędne dozowanie, a ponadto chroni produkt przed wyschnięciem nawet podczas dłuższych przerw w pracy.

„Żółta” pianka pistoletowa „Okna i drzwi”, która swoją premierą miała podczas tegorocznych targów Grupy PSB, jest już dostępna w sklepach  i hurtowniach oraz sieciach marketów budowlanych.

Na początku sezonu jesienno-zimowego wprowadzona zostanie do sprzedaży wersja pianki dostosowana do niskich temperatur.

Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi” – cena brutto: 19-22 złSoudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej.  Polska spółka tej firmy powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie.

informacja na podstawie materiałów: Soudal