PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-05-22
DRUTEX debiutuje na targach w Barcelonie
Polski producent stolarki otworowej zaprezentuje w Barcelonie wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań, które doskonale wpisuje się w obecną modę panującą na rynku.

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie

DRUTEX, jeden z liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej, po raz pierwszy przedstawi swoją ofertę na targach budowlanych Construmat w Barcelonie. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania bogatej gamy produktów dedykowanych na rynki południowej Europy i nie tylko.

Po Las Vegas i Monachium, przyszedł czas stolicę Katalonii. Barcelońskie targi Construmat odbędą się 23-25 maja 2023 roku. Swoje oferty  zaprezentuje tam ponad 200 firm z Hiszpanii i innych krajów, w sumie na 10 tysiącach metrów kwadratowych. DRUTEX będzie gościł w hali centralnej, na stoisku C23.

Polski producent stolarki otworowej zaprezentuje w Barcelonie wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań, które doskonale wpisuje się w obecną modę panującą na rynku. Odwiedzający, poza wysokiej klasy oknami i drzwiami, będą mogli zapoznać się żaluzjami fasadowymi oraz roletami, dodatkowo wzbogaconymi o inteligentne, nowatorskie rozwiązania. To będzie oferta dedykowana dla południowej Europy z cieplejszym klimatem. Atutem produktów firmy DRUTEX jest niepowtarzalny design.

Targi Construmat będą kolejnymi w tym roku, w których DRUTEX weźmie udział. Na przełomie stycznia i lutego DRUTEX zaprezentował swoją ofertę na jednych z najważniejszych na amerykańskim rynku targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Następnie w kwietniu gościł na monachijskim BAU, jednym z topowych wydarzeń w branży budowlanej i architektonicznej na świecie. Oba wydar zenia okazały się bardzo owocne dla polskiego producenta okien i drzwi.

Kolejnym po Barcelonie, targowym przystankiem będzie Malta.