PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-09-18
Premierowa prezentacja produktów PAGEN podczas Made Expo 2023 w Mediolanie
Firma przygotowuje prezentację nowości, która wyznaczając kierunki rozwoju oferty produktowej, zakończy obchody jubileuszu 25-lecia ...

PAGEN sp. z o.o.
Gnojnik 393
32-864 Gnojnik

tel. 14 686 99 19
biuro@pagen.pl
www.pagen.pl

» więcej o firmie


Małopolski producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych w połowie listopada zaprezentuje swoją ofertę podczas prestiżowych targów Made Expo 2023 w Mediolanie. Firma przygotowuje prezentację nowości, która wyznaczając kierunki rozwoju oferty produktowej, zakończy obchody jubileuszu 25-lecia rozpoczęte podczas IBS 2023 w Las Vegas.

Made Expo to legendarne międzynarodowe wydarzenie integrujące miłośników architektury, designu i budownictwa we Włoszech. Odświeżona i nowatorska formuła targów ma w tym roku tworzyć przestrzeń do dyskusji o zrównoważonym rozwoju i innowacjach, podczas dwóch strategicznych wystaw „Construction" i „Building Envelope".

Hasło przewodnie targów „Work for Progress" ma przenieść akcent z codziennego „Work in Progress" na troskę o zrównoważony rozwój świata w budownictwie przyszłości. Ambasadorami targów Made Expo i ich nowej koncepcji zostali Carlo Ratti - światowej sławy włoski architekt, inżynier, wynalazca, na co dzień profesor w Massachusetts Institute of Technology oraz Winy Maas - holenderski architekt krajobrazu, urbanista, który w 1993 roku wraz z Jacobem van Rijsem i Nathalie de Vries założył MVRDV.

Wystawa „Construction" poświęcona będzie oprogramowaniu, technologiom wspomagającym projektowanie i modelowanie, a także systemom dla konstrukcji i infrastruktury, rozwiązaniom bezpieczeństwa, rekwalifikacji energetycznej i izolacji termicznej oraz materiałom i wykończeniu wnętrz. Wystawa „Building Envelope" skupi się natomiast na ekspozycji okien i drzwi, systemach elewacyjnych i pokryciach dachowych, a także na prezentacji maszyn do produkcji stolarki otworowej i obróbki szkła. To właśnie w ramach tej wystawy swoją ofertę zaprezentuje firma PAGEN, która od wielu lat z sukcesem prowadzi działalność na rynku włoskim i aktywnie rozwija sieć dystrybucji.


- Obecnością w Mediolanie chcemy potwierdzić naszą silną pozycję rynkową, ugruntowane relacje biznesowe ze strategicznymi Partnerami, a także zwieńczyć obchody jubileuszu 25-lecia. Targi Made Expo to doskonała okazja do dialogu z partnerami i budowania owocnej współpracy. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowujemy premiery produktowe godne prezentacji w mieście, które jest kolebką mody, sztuki i designu. Nie może Was tam zabraknąć!  - mówi Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu firmy PAGEN.

Firma prezentowała swoją ofertę podczas targów w Mediolanie w 2019 roku oraz w Bolonii w 2016 roku, a jej produkty obecne są w wielu włoskich showroomach. Budując rozpoznawalność marki we Włoszech PAGEN w ubiegłym roku podpisał kontrakt sponsoringowy z siatkarskim klubem LUBE Volley, który w swojej historii 7-krotnie sięgał po Mistrzostwo Włoch, 7-krotnie po Puchar Włoch, 4-krotnie po Superpuchar Włoch, 3-krotnie Puchar CEV, Puchar Challenge, 2-krotnie triumfował w Lidze Mistrzów, zdobywając także Klubowe Mistrzostwo Świata. Firma zapowiada, że siatkarskich akcentów nie zabraknie także na stoisku w Mediolanie o numerze E22 F21, które zlokalizowane będzie w hali 1P.