PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-11-17
Największa promocja w roku. Zyskaj rabat nawet do 24%
17 listopada ruszyła największa w roku promocja OKNOPLAST. Klienci otrzymują atrakcyjne zniżki między innymi na zakup okien, ...

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie

17 listopada ruszyła największa w roku promocja OKNOPLAST. Klienci otrzymują atrakcyjne zniżki między innymi na zakup okien, okien przesuwnych i bram garażowych z napędem. Rabaty na produkty zakupione indywidualnie sięgają nawet 24%! Dodatkowo pojawiła się możliwość zakupu pakietów promocyjnych, dzięki którym zniżka może wzrosnąć do 28%. Im więcej klient kupi, tym wyższy otrzyma rabat. Promocja trwa do 22 grudnia 2023 roku.

To już tradycja, że OKNOPLAST przygotowuje dla klientów specjalne promocje w zbliżającym się sezonie zimowym. Systematyczne wzrosty cen energii grzewczej to czas, w którym warto skupić się na oknach i drzwiach, czyli tych elementach budynku, które mają największe znaczenie dla utrzymania ciepła w domu.  Dlatego OKNOPLAST przygotował wyjątkową ofertę rabatową , którą zostały objęte najpopularniejsze produkty.

Największa promocja w roku

OKNOPLAST proponuje rabaty w dwóch wariantach - solo lub w pakietach. Promocją zostały objęte najpopularniejsze produkty OKNOPLAST. Są wśród nich okna PVC z linii PAVA, PRISMATIC, PIXEL i WINERGETIC PREMIUM oraz okna przesuwne linii HST Motion "S", HST Motion, HST 85 Premium, SLIDE oraz bramy garażowe z napędem OKNOPLAST. Na szczególną uwagę zasługuje okno przesuwne HST 85 Premium, na które rabat wynosi 24%.

Dodatkowe rabaty można uzyskać kupując produkty w zestawach. Najwyższa w całej promocji zniżka wynosi 28%. Aby ją uzyskać należy kupić okno przesuwne z linii HST 85 Premium w pakiecie z oknem oraz np. roletą i bramą garażową z napędem.

OKNOPLAST oferuje również inne zestawy produktów, które pozwolą na uzyskanie wyższych zniżek niż przy kupowaniu indywidualnych produktów. Pakiety rabatowe oprócz okien zawierają między innymi żaluzje, rolety lub drzwi zewnętrzne. Promocja obejmuje dowolne kolory i kombinacje kolorystyczne dostępne w standardowej ofercie OKNOPLAST. Więcej informacji na temat promocji, najbliższego salonu sprzedaży i regulaminu znajduje się tutaj.