PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-03-22
FAKRO podczas Konferencji „Sztuczna inteligencja czy Sztuczna świadomość?”
Konferencja odbyła się 15 marca br. w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

Podczas konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University specjaliści z różnych dziedzin rozmawiali na tematy związane ze sztuczną inteligencją, jej wpływem na społeczeństwo, rynek pracy, czy gospodarkę. FAKRO reprezentował Krzysztof Krzysztoń, Członek Zarządu ds. IT oraz Logistyki, który był jednym z uczestników Debaty Ekspertów.

Podczas konferencji poruszono wiele kluczowych tematów związanych ze sztuczną inteligencją. Wydarzenie to było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz zainspirowania się innowacyjnymi pomysłami. W obliczu szybkiego rozwoju technologii sztucznej inteligencji, takie spotkania są kluczowe dla budowania lepszego zrozumienia i wykorzystania jej potencjału dla dobra społeczeństwa i rozwoju technologicznego.


Jednym z gości Panelu Ekspertów, który rozpoczynał Konferencję był Krzysztof Krzysztoń, Członek Zarządu ds. IT oraz Logistyki FAKRO: - Sztuczna inteligencja staje się nieodłącznym elementem naszej strategii logistycznej, kształtując nie tylko sposób, w jaki działamy, lecz także nasze podejście do innowacji. To narzędzie, które pozwala nam optymalizować procesy, przewidywać trendy rynkowe i reagować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

W wydarzeniu udział wzięli także członkowie Zespołu ds. Sztucznej Inteligencji (AI), który został powołany w FAKRO. Należą do niego przedstawiciele różnych działów, którzy zajmują się analizowaniem oraz identyfikowaniem procesów, które mogą zostać ulepszone dzięki zastosowaniu rozwiązań sztucznej inteligencji.

- Podczas konferencji mieliśmy możliwość wymiany myśli z ekspertami z różnych dziedzin. Jesteśmy coraz bardziej świadomi korzyści, jakie niesie za sobą wykorzystanie sztucznej inteligencji w pracy. To nie tylko efektywność i optymalizacja procesów, ale także nowe horyzonty możliwości i innowacji - komentuje Mateusz Zużałek, Kierownik Biura Wsparcia Procesów FAKRO oraz członek Zespołu ds. Sztucznej Inteligencji.