PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-03-27
PAGEN Road Show z finałem w Norymberdze
PAGEN w ciągu 5 miesięcy zrealizował intensywny road show po kluczowych rynkach eksportowych, prezentując teraz swoją ofertę w Norymberdze.

PAGEN sp. z o.o.
Gnojnik 393
32-864 Gnojnik

tel. 14 686 99 19
biuro@pagen.pl
www.pagen.pl

» więcej o firmie

Ponad 75 000 osób ze 112 krajów odwiedziło Norymbergę podczas targów Fensterbau Frontale, aby poznać najnowsze trendy konstrukcyjne branży okien, drzwi i fasad. Podczas tego prestiżowego wydarzenia swoją ofertę zaprezentowała firma PAGEN, przybywając do Niemiec niemal prosto z USA... czerwonym klasycznym Mustangiem.

Amerykańska legenda motoryzacji z 1967 roku, zaparkowana tuż przy bramie garażowej PAGEN Genius była prawdziwym magnesem dla odwiedzających Centrum NürnbergMesse. Od bramy garażowej już tylko kilka kroków dzieliło Klientów od poznania drzwi tarasowych HST w systemach PVC i aluminium, drzwi wejściowych PIVOT w formacie XXL oraz Premium Line z doświetlem bocznym, a także nowości produktowych - systemu okiennego proEvolution, pergoli OpenSky i rewolucyjnego połączenia rolety i screen w jednym systemie SkyTwin. PAGEN podczas Fensterbau Frontale postawił także na prezentację bestsellerów - systemów okiennych Schüco i Salamander, prezentując tym samym kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową.


Tegoroczna tematyka niemieckich targów oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczyła zrównoważonego rozwoju, ekstremalnych warunków pogodowych, wentylacji, budownictwa i renowacji obiektów mieszkalnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz specjalny „climate.safe.building" organizowany przez ift Rosenheim i NürnbergMesse, podczas którego poruszono tematykę efektywności węglowej i ochrony przed ekstremalnymi warunkami klimatycznymi.

- FENSTERBAU FRONTALE po raz kolejny wyraźnie udowodniło, że jest wiodącym na świecie wydarzeniem branży okien, drzwi i fasad - centralnym miejscem spotkań, poszukiwania najnowszych trendów i rozwiązań kluczowych wyzwań branżowych. Na wielu imponujących stoiskach wystawców prezentowano ekscytujące produkty, w tym wiele światowych nowości zarówno od kluczowych graczy, jak i start-up`ów - powiedział Elke Harreiß, dyrektor wykonawczy FENSTERBAU FRONTALE, NürnbergMesse.

PAGEN w ciągu 5 miesięcy zrealizował intensywny road show po kluczowych rynkach eksportowych, prezentując swoją ofertę w Mediolanie, Las Vegas i teraz w Norymberdze, potwierdzając swoją ważną pozycję w branży.

- Wspaniała atmosfera, ożywione dyskusje w halach wystawowych i niezwykle pozytywne opinie ze strony Klientów jak i naszych Dostawców, pozwalają z wielką satysfakcją wspominać naszą podróż od Mediolanu, przez Vegas do Norymbergii. Targi są doskonałą okazją do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na przyszłość. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi zaangażowanemu w ten wymagający projekt - powiedział Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w PAGEN.