PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-05-14
FAKRO Partnerem VI Konferencji Naukowo-Technicznej ECCE 2024
Konferencja odbyła się w dniach 22 - 24 kwietnia br. w Opolu w budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej.

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

FAKRO było Partnerem wyjątkowej VI Konferencji Naukowo-Technicznej ECCE 2024, która odbyła się w Opolu. Wydarzenie przebiegało pod hasłem „Wyzwania Środowiskowe w Inżynierii Lądowej". FAKRO reprezentowała Izabela Szczurek, Lider Sekcji e Szkoleń. Konferencja zapewniła wszechstronną platformę do omówienia niezliczonych wyzwań stojących przed branżą budowlaną w obliczu szybkich zmian klimatycznych. Dzięki swojemu międzynarodowemu zasięgowi przyciągnęła międzynarodowych specjalistów i ekspertów, zapoczątkowując wnikliwe rozmowy i owocną wymianę pomysłów.

Konferencja miała nie tylko charakter naukowy, lecz także edukacyjno-szkoleniowy. W spotkaniu uczestniczyli członkowie kadry naukowej z wielu zagranicznych i krajowych ośrodków naukowych, prezentując wyniki najnowszych badań. W wydarzeniu udział wzięli także przedsiębiorcy, samorządowcy, pracownicy organów nadzoru budowlanego i administracji architektoniczno-budowlanej.

Podczas konferencji Izabela Szczurek zaprezentowała działania FAKRO pokazujące zaangażowanie w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko.

- „Takie wydarzenia to dla nas nieoceniona okazja, aby nie tylko pokazać nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, ale także uczyć się od innych w tej dziedzinie i współpracować na rzecz innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby wywierać pozytywny wpływ na branżę budowlaną i nie tylko." - komentuje Izabela Szczurek.

Konferencja odbyła się w dniach 22 - 24 kwietnia br. w Opolu w budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej.