PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2024-05-28
FAKRO wśród Inwestorów bez Granic, wyłonionych podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego
Europejski Kongres Gospodarczy odbył się w dniach 7-9 maja 2024 r., w Międzynarodowym Centrum ...

FAKRO Sp. z o.o.
ul. Węgierska 144A
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 444 04 44
fax 18 444 03 33
fakro@fakro.pl
www.fakro.pl

» więcej o firmie

FAKRO znalazło sie wśród laureatów tegorocznej nagrody "Inwestor bez Granic" razem m.in. z:, InPost Group, PRESS GLASS Holding SA, Sanok Rubber Company S.A., Bosch w Polsce, MSD, Track Tec SA. Te zaszczytne tytuły przyznano podczas XVI edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Nagrodę w imieniu FAKRO odebrał Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Celem konkursu jest propagowanie partnerskich i przejrzystych relacji między rynkiem, inwestorem i administracją. Konkurs docenia współdziałanie oparte na zaufaniu i odpowiedzialności, które sprzyja efektywnej realizacji strategii inwestycyjnych.


Tytułem Inwestor bez Granic wyróżnieni zostali najbardziej efektywni polscy inwestorzy działający na arenach międzynarodowych, jak również podmioty zagraniczne, które inwestują w Polsce. Obie te grupy operują w warunkach charakteryzujących się niestabilnością i trudną do przewidzenia dynamiką rynku. Dodatkowo, muszą zmierzyć się z konsekwencjami pandemii, konfliktem na Ukrainie oraz liczniejszymi kryzysami, takimi jak zmiany klimatyczne, inflacja, fluktuacje popytu, wysokie ceny energii i materiałów budowlanych, oraz presją regulacyjną.


- Cieszymy się, że działania FAKRO zostały zauważone i docenione. Działamy w ogarniętej wojną Ukrainie, którą będziemy wspierać w procesie odbudowy. Jesteśmy obecni w USA zwiększając swoje moce produkcyjne oraz udział w rynku. Dążymy do uzyskania mocnej i ugruntowanej pozycji Marki Narodowej, cieszącej się rozpoznawalnością oraz reputacją w kraju. Naszym celem jest osiągniecie statusu firmy o zasięgu globalnym, z której dumni są Polacy - komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Europejski Kongres Gospodarczy odbył się w dniach 7-9 maja 2024 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem Kongresu, od pierwszej edycji w 2009 r., jest Grupa PTWP.