PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-09-04
Klamka okienna Exclusive w ofercie OknoPlus
Klamka Exclusive sprosta wymaganiom nawet najbardziej kapryśnych przestrzeni. Mogą się o tym przekonać zwolennicy tradycyjnego stylu w aranżacji wnętrz.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
Klamka Exclusive – nowość w ofercie OknoPlus – to najwyższej klasy biżuteria okienna. To drobiazg, który idealnie współgra z klamkami u drzwi, karniszami w salonie, bateriami w łazience czy kuchennym okapem. Nowa klamka Exclusive to mała rzecz o wielkich możliwościach…

Detal na kobiece oblicze wnętrza
Kto by pomyślał, że kobieta i wnętrze domu mają ze sobą tak wiele wspólnego. Tajemną prawdę odkrył OknoPlus – aby zadowolić oboje, potrzebne są drobiazgi o wielkim znaczeniu. To magiczne detale sprawiają, że twarz kobiety budzi subtelny uśmiech. Za sprawą ich mocy rozkwitnie i wnętrze naszego domu. Firma OknoPlus proponuje w tym względzie rozwiązanie wyjątkowe - klamkę okienną Exclusive. Ta wyrafinowana biżuteria wnętrza skupia w sobie klasę i technologiczną jakość. Działa na wnętrze tak, jak czułe słówka na kobiecą duszę. Dostępna wyłącznie w ofercie OknoPlus klamka Exclusive doda klasy i przyprawi szykiem nasze wnętrza, a w dodatku otworzy i zamknie każde okno.


Klamki Exclusive OknoPlus
Fot. OknoPlus

Mosiądz i stal – szlachetny taniec światła
Kobieta ubrana w klejnoty i zapach kusi najbardziej. Podobnie pomieszczenie jest atrakcyjne, gdy smaku dodają mu ekskluzywne detale. W przypadku klamki Exclusive z oferty OknoPlus kolor i faktura materiału są sprawami kluczowej wagi. To dzięki nim klamka Exclusive błyszczy jak królewski klejnot, dodając wyeksponowanym oknom szlachetności. Ne jej design składa się modne połączenie klasycznego, opływowego kształtu z szykownym blaskiem szlachetnych metali. Mosiądz oraz wysokiej jakości stal przyciągają promienie światła, które mogą tutaj bezkarnie odbijać się, błyszczeć i zachwycać. Tak jak piękna kobieta nie może obyć się bez biżuterii, tak okna w salonie nie wyeksponują swojej niezwykłości bez nowej klamki OknoPlus. Klamka Exclusive buduje ekskluzywny klimat wnętrza i przyciąga spojrzenia gości, stanowiąc najwyższej klasy biżuterią okienną.

Exclusive niejedno ma imię
Klamka Exclusive sprosta wymaganiom nawet najbardziej kapryśnych przestrzeni. Mogą się o tym przekonać zwolennicy tradycyjnego stylu w aranżacji wnętrz, jak również admiratorzy prostoty i minimalizmu. W ofercie firmy OknoPlus dostępne są dwa modele klamek Exclusive. Mosiądz w barwie srebra łączony jest jednolicie ze stalą w kolorze srebrnym lub złotym. Dzięki temu idealnie skomponujemy klamkę z oknami i aranżacją pozostałej części pomieszczenia. Klamka Exclusive w kolorze srebrnym pasuje do wnętrz minimalistycznych, drugi model - o złotym blasku - doskonale dobierze się w parę z oknami w kolorze drewna, które najczęściej mają okucia w szlachetnej barwie złota. Będzie także idealnie współgrać z innymi elementami ze stali szlachetnej, takimi jak: karnisze, pochwyty meblowe, baterie łazienkowe i kuchenne, okapy oraz klamki drzwiowe. Dzięki harmonii tych dodatków nasze otoczenie stanie się bardziej świetliste.

Klamka Exclusive – ponad czasem i przestrzenią
Modele klamki okiennej Exclusive są ucieleśnieniem marzeń wszystkich, którzy cenią dekoracyjną moc detali znajdujących się w pod ich dachem. W fantazji o pięknie nie można zapomnieć o znaczeniu trwałości. Wszak prawdziwe klejnoty przez setki lat zdobiły koronowane głowy Europy, aby uczynić ich majestat jeszcze większym. Klamka Exclusive, dostępna wyłącznie w ofercie OknoPlus to wyrób firmy znanej ze swej solidności i precyzji. Odlewana ze stopów metali lekkich stanowi rozwiązanie, które cieszy przez lata. Dzięki temu mogą cieszyć nasze oczy, zupełnie jak królewskie klejnoty – przez pokolenia.


Klamka Exclusive z mosiądzu OknoPlus
Fot. OknoPlus

Biżuteria na ciele kobiety roztacza blask, kusi subtelnym czarem. Kobiecą naturę ma też przestrzeń domu – wymaga dbałości o szczegóły i nie pogardzi klejnotami. Tym zadaniom sprosta nowa ozdoba wnętrza dostępna wyłącznie w ofercie firmy OknoPlus – klamka okienna Exclusive, która emanując ekskluzywnym pięknem zachwyci zmysły domowników i gości.

Klamka Exclusive ze stali szlachetnej: kolor: srebro + srebro, dopłata : 50 zł
Klamka Exclusive z mosiądzu kolor: srebro + złoto, dopłata: 50 zł
Producent: Przedsiębiorstwo Produkcyjne OknoPlus Sp. z o.o.
Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien i drzwi. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

informacja na podstawie materiałów: OKNOPLUS