PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-06-28
Oryginalne i stylowe - okna o nietypowych kształtach z oferty OknoPlus
Czasy, kiedy w dziedzinie budownictwa i aranżacji wnętrz królowały schematy i standardowe rozwiązania, powoli odchodzą w niepamięć.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
Dowodem na to jest rosnąca z roku na rok popularność okien o nietypowych kształtach. Okna o kształcie trapezu, łuku czy koła firmy OknoPlus to sposób na połączenie indywidualizmu i oryginalności z najwyższej jakości elegancją.

Kształtuj swój świat według uznania
Klasyczne, prostokątne okna wciąż dominują w naszych domach, jednak coraz chętniej sięgamy również po niestandardowe rozwiązania, takie jak łuki, trójkąty czy trapezy. Przyczyn tego zjawiska jest wiele. Przede wszystkim okna o nietypowych kształtach, dostępne m. in. w ofercie firmy OknoPlus, potrafią w prosty sposób odmienić cały dom - przełamać monotonną bryłę budynku i nadać jej indywidualnego charakteru. Co więcej, eleganckie, nieszablonowe okna firmy OknoPlus stanowić będą również ciekawy element ozdobny. Łuki płaskie płynnie dopełnią linię dachu, trapezy i trójkąty doskonale prezentować się będą natomiast na poddaszach i zaadaptowanych strychach. Interesującym rozwiązaniem, wykorzystującym okna o nietypowym kształcie, jest tzw. „bawole oko”. Tym mianem określana jest specjalna konstrukcja okien umieszczanych w połaci dachu, która służy do doświetlenia wnętrz usytuowanych na najwyższej kondygnacji budynku. Warto podkreślić, że wielość form, rozmiarów i kształtów okien daje nam w zasadzie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możemy dowolnie zestawiać standardowe ramy okienne z formami nietypowymi, dzięki czemu nasz dom będzie wyglądał stylowo i oryginalnie.


Okno kształcie bawolego oka dopełni linię dachu
Fot. OknoPlus


Idealne dopasowanie
Okna o nietypowych kształtach, które posiada w swojej ofercie firma OknoPlus, to rozwiązanie nie tylko intrygujące pod względem estetycznym, ale również bardzo praktyczne. Sprawdza się ono bowiem wszędzie tam, gdzie nie możemy zamontować tradycyjnej, prostokątnej ramy, na przykład na poddaszach, w różnego rodzaju wnękach, czy pomieszczeniach ze skośnym sufitem – przybudówkach lub garażach. Okna o nietypowych kształtach z oferty firmy OknoPlus niezbędne są również wtedy, gdy decydujemy się na remont czy adaptację zabytkowego domu lub kamienicy. Tego typu budynki bardzo często wyróżniają się oknami niestandardowymi, stylistycznie nawiązującymi do trendów swojej epoki, stąd też współczesne, prostokątne okna nie będą do nich pasować. W budynkach z przełomu XIX i XX lub też modnych domach inspirowanych architekturą secesyjną najlepiej sprawdzą się okna o kształcie łuku. Prezentować się będą one bardzo stylowo i malowniczo, a samej budowli dodadzą lekkości i niezwykłego uroku. Warto pokreślić fakt, że zakup okna o nietypowym kształcie nie musi wiązać się z bardzo dużymi wydatkami.  Firma OknoPlus ceny tego typu okien ustala indywidualnie, zatem nie musimy obawiać się, że koszty wzrosną o 100%.

Idealny dom to taki, który wyraża naszą osobowość. Z tego też względu nie może cechować go nudny i monotonny wygląd. W przełamaniu schematów architektonicznych pomogą nam okna o nietypowych kształtach, takie jak łuki, trapezy czy koła oferowane przez firmę OknoPlus.

Przykładowe ceny:

Okno okrągłe, uchylane w całości, 1200 mm x 1200 mm bez  poprzeczki, kolor obustronny – Montana, szyba Climatop 1,0  z ciepłą ramką Swiss Spacer, Klamka Hoppe

Cena netto: 1406 zł + Vat

Trapez, rozwieralny, o wymiarach 880 mm x 1050 mm, kolor biało-Montana, szyba Climatop 1,0 z ciepłą ramką Swiss Spacer, klamka Hoppe

Cena netto 823 zł + VAT


Zdjęcie główne:
Okna OknoPlus – do wyboru, do… kształtu
Fot. OknoPlus
Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

informacja na podstawie materiałów: OKNOPLUS