PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-08-09
Okrągłe okna firmy OknoPlus - doskonałe w każdym calu
Okrąg przez stulecia uznawany był za kształt idealny, a także symbol doskonałości i nieskończoności.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
Dziś, w dobie XXI wieku, wciąż zachwyca perfekcyjną linią oraz nienaganną regularnością. Cieszy się również niesłabnącą popularnością wśród projektantów wnętrz i architektów. Firma OknoPlus - producent wysokiej jakości stolarki z PVC- mając te względy na uwadze, wprowadziła do swojej oferty okrągłe okna, w całości uchylne. Są one nie tylko eleganckie, ale również niezwykle funkcjonalne.

Pierwsze okrągłe okna pojawiły się w XIII wieku i były charakterystyczne dla domów arystokracji, bogatego mieszczaństwa, a także duchowieństwa. Drewniane ramy o niezwykłym kształcie, w połączeniu z bogato zdobionymi szybami lub witrażami były wówczas bardzo kosztowne i szybko stały się wyznacznikiem wysokiego statusu społecznego, a także dobrego gustu. Współcześnie okrągłe okna to rozwiązanie popularne wśród osób, które chcą by ich dom zyskał odrobinę nowoczesnej ekstrawagancji. Stolarka o kształcie okręgu z oferty firmy OknoPlus stanowi bowiem doskonały sposób na przełamanie prostej bryły budynku i na złagodzenie jego linii.


Okrągłe okna – dodadzą wnętrzu uroku
Fot. OknoPlus


Sposób na więcej światła
Okrągłe okna z oferty firmy OknoPlus są niezwykle eleganckie i stylowe, dzięki czemu przypadną do gustu nawet największym estetom. Tym bardziej, że takie nietypowe okna dają nam niezliczone możliwości aranżacyjne. Co więcej - sprawdzą się one również w każdym wnętrzu: zarówno w salonie czy sypialni, jak i na poddaszu, które pomogą skutecznie doświetlić. Okrągła stolarka okienna firmy OknoPlus stanowić będzie również ciekawą ozdobę korytarza, kuchni lub łazienki. Wystarczy zamontować koło siebie kilka niewielkich okien, a zwykłą, domową przestrzeń przemienimy w kajutę statku. Warto podkreślić, że okrągłe okna z oferty firmy OknoPlus dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy wybrać taką opcję, która najlepiej wpasuje się w klimat naszych wnętrz. Dodatkowo zaś, dzięki stylowym klamkom czy szprosom możemy nadać okrągłym oknom jeszcze bardziej indywidualny charakter.

Funkcjonalność to podstawa
Istnieje przekonanie, że okna o kształcie okręgu swą popularność zawdzięczają jedynie względom estetycznym. Tymczasem okrągłe okna firmy OknoPlus są nie tylko bardzo eleganckie, ale również funkcjonalne. Szczególnie istotną kwestią jest tu możliwość całościowego uchyłu. Opcja ta sprawia, że zyskujemy możliwość bardziej komfortowego użytkowania okna, a jego pielęgnacja będzie nas kosztowała mniej wysiłku. Co więcej, okna okrągłe z oferty firmy OknoPlus, podobnie jak cały asortyment producenta, charakteryzują się bardzo wysoką jakością, a także precyzją wykonania, zatem decydując się na ich montaż zyskujemy gwarancję niezawodności.


Okno okrągłe doda lekkości bryle budynku
Fot. OknoPlus


Wybierając okna wiele uwagi przykładamy zazwyczaj do ich niezawodności i funkcjonalności, a także kolorystyki. W kwestii kształtu stawiamy natomiast na standardowe rozwiązania i decydujemy się na okna prostokątne. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, by czasem odejść od schematu i zdecydować się na nieszablonową stolarkę. Eleganckie okna okrągłe firmy OknoPlus są dowodem na to, że warto dać się ponieść wyobraźni.

Przykładowa cena:
Okno okrągłe, uchylane w całości, 1200 mm x 1200 mm bez  poprzeczki, kolor obustronny – Montana, szyba Climatop 1,0  z ciepłą ramką Swiss Spacer, Klamka Hoppe
Cena netto: 1406 zł + VAT

Zdjęcie główne:
Okrągłe okna - rozwiązanie eleganckie i praktyczne
Fot. OknoPlus
Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PVC OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

informacja na podstawie materiałów: OKNOPLUS