PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-10-19
Konferencja „Idealne ciepłe okna” - OknoPlus o oknach energooszczędnych
W dniach 1-2 października 2010 P.P. OknoPlus zorganizował w Krakowie konferencję „Idealnie ciepłe okna”.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
W trakcie spotkania zaprezentowana została nowa oferta producenta na okres jesienno-zimowy 2010. Była to także okazja do uhonorowania laureatów konkursów „Mistrz Innowacji Winkhaus" i „Mistrz Innowacji OknoPlus".

Konferencja zorganizowana przez krakowskiego producenta stolarki z PCV poświęcona została oknom energooszczędnym i nowościom technicznym OknoPlus. Podczas spotkania zaprezentowany został najnowszy produkt firmy OknoPlus - okna z wypełnieniem THERMO, których izolacyjność termiczna jest wyższa o 45% w stosunku do standardowych rozwiązań. „Konferencja „Idealnie ciepłe okna" nieprzypadkowo odbyła się w pierwszych dniach października. To właśnie na początku jesieni wzrasta zainteresowanie tematami związanymi z energooszczędnością, również w zakresie stolarki okiennej. Nowość w ofercie naszej firmy - okna z wypełnieniem THREMO - poszczycić się mogą współczynnikiem przenikalności termicznej dla okna referencyjnego nawet na poziomie 0,7 W/m2K, dlatego też z pełną świadomością możemy polecić je do domów pasywnych i energooszczędnych", mówi Izabela Tryba, dyrektor handlowy firmy OknoPlus. W ciągu dwóch dni imprezy uczestnicy mieli możliwość bliższego zapoznania się z jesienno-zimową ofertą firmy OknoPlus, a także wzięli udział w dyskusji na temat zalet i wymiernych korzyści związanych z tzw. „ciepłymi oknami".


Podczas konferencji uczestnicy zapoznali się z ideą okien energooszczędnych
Fot. OknoPlus

Gala Mistrzów Innowacji
Podczas konferencji „Idealnie ciepłe okna", która odbyła się na pokładzie zabytkowej holenderskiej barki z 1889 roku, nie brakowało dodatkowych atrakcji. Przede wszystkim nagrodzeni zostali laureaci dwóch konkursów zorganizowanych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjne OknoPlus. Tytułem Mistrza Innowacji Winkhaus uhonorowane zostały firmy: Graffiti z Węgrzc, GrodPlus z Nowego Sącza, Protect z Warszawy, PlusPlast z Nowego Targu, Janus z Pszczyny, a także Biuro Handlowe OknoPlus przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie. W konkursie Mistrz Innowacji OknoPlus wyróżniono natomiast GrodPlus z Nowego Sącza oraz Biuro Handlowe OknoPlus przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie. Po zakończeniu oficjalnej części imprezy, na uczestników konferencji czekały dodatkowe atrakcje - rejs tramwajami wodnymi po Wiśle oraz wieczór autorski Jacka Stefanika, artysty związanego z Teatrem Nowym w Krakowie.


Konferencja odbyła się w dniach 1-2.10.2010 na zabytkowej barce

Spotkanie pod nazwą „Idealnie ciepłe okna", zorganizowane przez OknoPlus, stało się okazją do dyskusji na temat okien energooszczędnych nowej generacji, czyli kwestii niezwykle istotnej dla polskiego budownictwa. Zarówno uczestnicy konferencji, jak i jej organizatorzy, zgodnie twierdzą, że takie imprezy powinny odbywać się regularnie.Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PVC OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

informacja na podstawie materiałów: OKNOPLUS