PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-12-16
OknoPlus - Przejrzystą firmą 2010
Certyfikat „Przejrzysta firma” przyznawany jest na okres jednego roku. Dotychczas otrzymało go ponad 4000 firm.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
P.P. OknoPlus, krakowski producent wysokiej jakości stolarki z PCV, uhonorowany został w listopadzie 2010 certyfikatem „Przejrzysta firma". Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie rzetelności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa.

Certyfikat „Przejrzysta firma" przyznawany jest od 2008 roku przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet, we współpracy z Bisnode, HBI Polska, KUKE oraz miesięcznikiem FORBES. Otrzymują go firmy, które wywiązują się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych, a dzięki temu przyczyniają się w do wzrostu bezpieczeństwa transakcji i otwartości w biznesie.

Przyznany firmie OknoPlus certyfikat „Przejrzysta firma" stanowi wyraz uznania dla rzetelnego i solidnego prowadzenia przedsiębiorstwa. Świadczy on również o prestiżu firmy oraz jej konkurencyjności na rynku. Jak mówi Izabela Tryba, dyrektor handlowy P.P. OknoPlus: „Uhonorowanie naszej firmy certyfikatem „Przyjazna Firma" jest dowodem na słuszność prowadzonej przez nas strategii komunikacyjnej otwartości i biznesowej uczciwości. Wiemy, że to jedyna droga, by zaskarbić sobie zaufanie dostawców i odbiorców". Tegoroczne wyróżnienie to już trzeci certyfikat „Przejrzysta firma" nadany P.P OknoPlus. Krakowski producent okien PCV uzyskał go również w 2008 i 2009 roku.
Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PVC OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

informacja na podstawie materiałów: OKNOPLUS