PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2011-05-30
Soudabond Pro – nowy klej do parapetów w ofercie Soudal
Klej Soudabond Pro to wodoodporny i niepalny pistoletowy klej poliuretanowy w aerozolu.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

W bieżącym sezonie budowlanym firma Soudal rozszerza swoją ofertę o nowym produkt do montażu okien - klej do parapetów Soudabond Pro. Uzupełnia on popularny na polskim rynku Soudal Window System - jedyne w tej chwili na rynku kompleksowe rozwiązanie umożliwiające warstwowy montaż okien. Klej Soudabond Pro może być z powodzeniem stosowany zarówno przez profesjonalistów, jak wprawnych użytkowników indywidualnych.

Klej Soudabond Pro to wodoodporny i niepalny pistoletowy klej poliuretanowy w aerozolu. Umożliwia on precyzyjny montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych z PCV, konglomeratów, drewna i metali. Doskonale sprawdza się także przy klejeniu materiałów termoizolacyjnych przy docieplaniu glifów oraz wypełnianiu szczelin i szpar w ścianach ceramicznych, tynkach i warstwach termoizolacji. Soudabond Pro może być stosowany do typowych podłoży budowlanych - np. betonu, cegły, materiałów ceramicznych, drewna, tworzyw sztucznych (np. PCV), metali oraz materiałów izolacyjnych. Jako uzupełnienie Soudal Window System zapobiega on tworzeniu się mostków termicznych, a dzięki temu strat energetycznych w trakcie użytkowania budynku. Co bardzo istotne dla profesjonalistów - klej zapewnia wysoką siłę mocowania także w niskich temperaturach, czyli pod koniec sezonu budowlanego. Dostępny w puszkach aerozolowych o pojemności 750 ml zarówno w wersji ze standardowym gwintem, jak i w wersji click.  

Sugerowana cena detaliczna: 26 zł

Zdjęcie główne:
Soudabond Pro – nowy klej do parapetów firmy Soudal
fot. SoudalSoudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal