PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-06-02
Wkrótce wyniki IV edycji VIP – Najlepsze Okna i Drzwi
Już 15 czerwca, podczas uroczystej gali, zostaną ogłoszone wyniki IV edycji Programu VIP – Najlepsze Okna, Drzwi i Bramy Garażowe.

Do udziału w organizowanym od 2008 roku, programie zgłosiło się ponad 100 producentów. Warunkiem przystąpienia do programu było posiadanie odpowiednich badań i certyfikatów potwierdzających parametry zgłaszanych w poszczególnych kategoriach produktów.

Kolejnym krokiem była weryfikacja nadesłanych informacji przez Kapitułę programu. Eksperci zebrali się 26 maja 2011 w Warszawie. Obrady pozwoliły wyłonić 16 Laureatów w 20 kategoriach.

- Dyskusja, w której miałem okazję uczestniczyć jako jeden z Członków Kapituły, była bardzo merytoryczna i skupiała się na wielu aspektach technicznych, w szczególności na tych dotyczących energooszczędności i parametrów wytrzymałościowych. Wszystkie wątpliwości były na bieżąco rozwiewane przez weryfikację stosownych dokumentów, które nadesłały firmy uczestniczące - mówi Grzegorz Cendrowski, Dyrektor Generalny Infookno.pl Sp. z o.o.

W skład Kapituły wchodzili eksperci branży stolarki oraz przedstawiciele firm patronackich, min.: Murator, Związek Polskie Okna i Drzwi, JAF, Brevis, VBH, Pilkington i Aluplast i oczywiście organizator programu - firma  Infookno.pl.

Lista najlepszych firm w branży stolarki zostanie ogłoszona 15 czerwca podczas uroczystej Gali VIP, która będzie mieć miejsce w Hotelu Sheraton w Warszawie. Organizatorzy programu mają nadzieję, że powiększająca się z roku na rok lista laureatów przyciągnie na jubileuszową edycję, w przyszłym roku, nowych producentów.