PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-08-04
Konstrukcje aluminiowe w ofercie firmy OknoPlus
Okna ALU firmy OknoPlus zaskakują funkcjonalnością i estetycznym wyglądem, pokonując ograniczenia w zakresie gabarytowym.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie

Konstrukcje aluminiowe dostępne w ofercie OknoPlus umożliwiają nam uzyskanie olbrzymich szklanych powierzchni, które pozwalają wpuścić do pomieszczenia mnóstwo światła. Okna ALU firmy OknoPlus zaskakują funkcjonalnością i estetycznym wyglądem, pokonując ograniczenia w zakresie gabarytowym.

Konstrukcje aluminiowe z oferty firmy OknoPlus znajdują zastosowanie zarówno w biurowcach jak i w domach mieszkalnych. Dają bowiem możliwość dopasowania wielkości przeszkleń do indywidualnych potrzeb czy architektury budynku. Konstrukcje aluminiowe pokonują wszelkie ograniczenia, z jakimi nie radzą sobie okna z PVC. Okna aluminiowe mają  4,4 razy lepszą statykę, przez co są bardziej sztywne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Za sprawą mniejszych ugięć w przeszkleniach osiągnięto efekt większej sztywności. Okna aluminiowe, dostępne m. in. w ofercie OknoPlus charakteryzują się także niską rozszerzalnością cieplną.


Konstrukcje aluminiowe prezentują się niezwykle elegancko
Fot. OknoPlus

Konstrukcje aluminiowe OknoPlus - koncentrują się na światłości

Konstrukcje aluminiowe wpuszczają więcej światła do pomieszczeń niż zwykłe okna PVC. Dzieje się tak za sprawą możliwości uzyskania olbrzymich przeszkleń, a także jednej ramy, na której umieszczona jest konstrukcja. Rama nie posiada żadnych poprzecznych mocowań, a łącznik statyczny wystaje poza lico jedynie o 35 mm. Pozwala to promieniom słonecznym bez zbędnych  barier przedostać się do środka. Jedna rama jest także ogromnym ułatwieniem podczas montowania okien, ułatwiając i przyspieszając prace montażowe. Okna ALU z oferty OknoPlus to także racjonalizacja kosztów, ponieważ ramę wykonuje się na wymiar, bez konieczności przycinania czy doklejania fragmentów okna. Ponadto duże konstrukcje aluminiowe OknoPlus idealnie współgrają z roletami, które można zamówić na wymiar i zamontować w jednej szynie. Zaoszczędzi nam to czasu i poprawi estetyczny wygląd pomieszczenia.

OknoPlus pokonuje bariery gabarytowe i kolorystyczne

Okna PVC są ograniczone pod względem wielkości, w przeciwieństwie do konstrukcji aluminiowych, których ilość przeszkleń zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni architekta projektującego budynek. W łatwy i szybki sposób można umieścić kilka olbrzymich szyb w jednej ramie, mając przy tym gwarancję bezpieczeństwa i estetycznego wyglądu. Dzięki lepszej statyce nie trzeba rezygnować, jak w przypadku PVC, z ciemniejszych kolorów ram, kiedy mamy do czynienia z konstrukcją umieszczoną po stronie nasłonecznionej. Nie trzeba się martwić tym, że rama okienna będzie się zanadto nagrzewać, ponieważ niższy współczynnik rozszerzalności cieplnej jest przyjazny miejscom nasłonecznionym i niezadaszonym.


Duże przeszklenia wywierają ogromne wrażenie
fot. OknoPlus

Dopasowują się do wymagań

Istnieje również możliwość zamontowania płyt PVC i ozdobnych paneli nad konstrukcją drzwi. Aluminiowe konstrukcje możemy oklejać kolorami, które stosowane są przy oknach z PVC. Dotyczy to na przykład drzwi przesuwnych czy drzwi wejściowych. Do tej pory inwestor wybierając ramy aluminiowe decydował się na kolor z palety RAL, teraz aluminiowe konstrukcje dostępne w ofercie OknoPlus dysponują większą paletą barw. Nowsza technologia pozwala również oklejać na przykład okolice drzwi dwu- czy trzy-okiennych. Konstrukcje aluminiowe zaspokaja również nasze potrzeby estetyczne, ponieważ kolor konstrukcji jest taki sam, jak pozostałej stolarki OknoPlus, wykonanej z materiału PVC.

Trendy w architekturze budynków zmieniają się bardzo szybko. Minimalizm i prostota zastępowane są coraz częściej odważnymi kształtami, wymyślnymi fasadami czy dużymi przeszkleniami okiennymi. Konstrukcje aluminiowe OknoPlus wpuszczą do pomieszczeń więcej światła i sprawią, że wnętrze jest jasne i słoneczne. Prezentują się elegancko wewnątrz i na zewnątrz, wywierając przy tym ogromne wrażenie.
Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PVC produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PVC OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

źródło: OknoPlus