PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2011-08-23
Click & Fix – sposób na pianę
Popularny na polskim rynku, opatentowany przez firmę Soudal system mocowania pian pistoletowych Click & Fix został wzbogacony o nowe rozwiązania techniczne.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Specjalne tworzywo polimerowe i zmodernizowany kształt adaptera zapewniają jeszcze lepsze parametry użytkowe - szybkośc montażu, trwałość połaczenia i łatwość czyszczenia.

Click & Fix to bagnetowy system mocowania puszki piany, podobny do precyzyjnych adapterów stosowanych w fotografii. Zamiast tradycyjnego rozwiązania czyli nakręcania puszki o 2,5 obrotu, wystarczy obrócić ją o ¼ - do usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. Uzyskane w ten sposób połaczenie daje gwarancję trwałości i szczelności. Równie proste i szybkie jest rozmontowanie zestawu pistoletowego, a więc i wymiana puszki na nową. System Click & fix wyróżnia ofertę Soudal skierowaną do profesjonalistów.


Gniazdo do pistoletu Click & Fix pozwala na mocowanie puszki w prosty i trwały sposób
fot. Soudal

„Segment produktów profesjonalnych jest dla nas bardzo ważny - dlatego od początku naszej działalności na polskim rynku staramy się wprowadzać innowacyjne produkty, usprawniające pracę. Zostaliśmy za to po raz kolejny docenieni przez wykonawców w ostatnim badaniu ich preferencji przeprowadzonym przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Nasze produkty polecała największa ilość profesjonalistów. A to zobowiązuje... Click &fix musi spełniać najwyższe wymagania jakościowe i sprawdzać się w każdych warunkach atmosferycznych - zarówno w wysokich jak i ekstremalnie niskich temperaturach. Zmodyfikowane gniazdo wykonane z nowego polimeru sprawi, że połaczenie będzie jeszcze bardziej niezawodne, a praca montażysty łatwiejsza." - mówi Andrzej Chromiak, kierownik produktu w firmie Soudal.

Gama pian Click & Fix dostępna jest w większości hurtowni oraz sieci budowlanych. Sugerowana cena detaliczna pistoletu Soudal: około 60 zł dla wersji ekonomicznej do około 180 zł dla wersji profesjonalnej Design.Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal