PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-10-24
Przełomowe rozwiązanie OknoPlus- okno TopTHERMO
Okno TopTHERMO dedykowane jest inwestorom, którym zależy na tym, by inwestycja była energooszczędna.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie

Wybierając okna do domu chcemy, by pełniły one nie tylko funkcje estetyczne, ale i zapewniały nam komfort i uczucie ciepła. W tym przypadku bardzo istotne są parametry współczynnika U okna, który w nowym produkcie firmy OknoPlus wynosi 0,6 W/m2K! Są to niewątpliwie najlepsze parametry na rynku.

Do tej pory oknem o najlepszym współczynniku termoizolacyjności okien wśród PVC, było okno THERMO firmy OknoPlus.  Współczynnik U dla okna referencyjnego wynosił Uw=0,7W/m2K. Parametry te pozwoliły na wyróżnienie go dwoma tytułami w programie „VIP - najlepsze okna i drzwi", gdzie otrzymało wyróżnienie w kategorii „Okna PVC Premium" oraz „Okno Optymalne" (czyli najlepsze parametry techniczne za najkorzystniejszą cenę na rynku). Firma OknoPlus chcąc uczynić następny krok w drodze do innowacyjności stworzyła okno o jeszcze lepszych parametrach.


Profil oknaTopTHERMO
Fot. OknoPlus

Nowością na rynku, wprowadzoną przez firmę OknoPlus, jest okno TopTHERMO, którego współczynnik przenikalności cieplnej wynosi Uw=0,6 W/m2K! Jest to bez wątpienia najlepszy parametr dostępny na rynku poparty certyfikatem. Dodatkowym atutem tego rewolucyjnego okna jest stosunek bardzo korzystnej ceny do otrzymanych parametrów. Czym jeszcze wyróżnia się TopTHERMO? Posiada ono izolowaną, wyższą  ramę o wysokości 78 mm, a w konsekwencji wyższą o 10mm wysokość zabudowy konstrukcji, wzmocnienie z izolacją TopTHERMO, trzyszybowy pakiet z gazem kryptonem, ciepłą ramkę międzyszybową SWISSPACER oraz listwę przyszybową prostą.

Okno TopTHERMO dedykowane jest inwestorom, którym zależy na tym, by inwestycja była energooszczędna. „Posiada ono bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej Uw=0,6  W/m2K uzyskanej dzięki wyizolowanemu wzmocnieniu, zastosowanej blokadzie TopTHERMO eliminującej mostki termiczne wokół szyby i  na styku ramy z murem oraz dzięki  pakietowi trzyszybowemu z kryptonu. Dzięki niemu współczynnik UG wynosi 0,4 W/m2K.  Jednak podczas zakupu stolarki okiennej, głównym parametrem, którym powinniśmy się kierować jest współczynnik Uw, który informuje o przenikaniu ciepła przez całe okno (a nie przez samą szybę). Wskazuje on rozmiar straty ciepła z wewnątrz na zewnątrz. Warto wiedzieć, że im współczynnik Uw jest mniejszy, tym lepiej, ponieważ zmniejsza się wtedy utrata ciepła."- radzi Izabela Tryba, dyrektor handlowy firmy OknoPlus.


Certyfiakt potwierdzajacy parametry TopTHERMO
Fot. OknoPlus

Decydując się na zakup nowej stolarki okiennej kierujmy się najlepszymi parametrami, które zapewnią nam komfort oraz ciepło na długie lata. Wybierając TopThermo firmy OknoPlus, zyskamy certyfikat profesjonalizmu oraz pełną satysfakcję z wyboru najbardziej energooszczędnego rozwiązania na rynku.

Przykładowa wycena:

Cena netto okna TopTHERMO: 1128 zł   
wym.: 1280 x 1430
kolor białyFirma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PVC produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PVC OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

źródło: OknoPlus