PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-11-18
OknoPlus na Pikniku Ekologicznym w Jankach
Na stoisku firmy OknoPlus największym zainteresowaniem cieszyły się ciepłe okna TopTHERMO o unikalnej wartości współczynnika U.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie

12 listopada w Domu Modelowym na terenie Parku Handlowego w podwarszawskich Jankach odbył się piknik ekologiczny. Prócz licznych atrakcji zapewnionych przez organizatorów można było skorzystać z wiedzy ekspertów firm, które specjalizują się w rozwiązaniach dla budownictwa energooszczędnego. OknoPlus reprezentowali warszawscy Partnerzy Handlowi : Danuta Nowakowska z Firmy PROTECT oraz Tomasz Chyliński  z Firmy OKTOM.

Organizatorzy  pikniku zaplanowali wiele atrakcji, które były skierowane do całych rodzin. Dla najmłodszych zorganizowano ekologiczne warsztaty, podczas których dzieci mogły dowiedzieć się jak żyć w zgodzie z naturą oraz jakie zachowania są przyjazne środowisku. Dorośli uczestnicy pikniku mieli zaś okazję, by posmakować i zaopatrzyć się w ekologiczne specjały.  Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia Domu Modelowego oraz uzyskanie informacji o tym, jak krok po kroku powstawał. Uczestnikom spotkania została zaprezentowana również idea budownictwa energooszczędnego, które wykorzystuje odnawialne źródła energii. Firma OknoPlus przekonywała, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu stolarki okiennej, można zdecydowanie zmniejszyć zużycie energii, a co za tym idzie m.in. zminimalizować koszty eksploatacji domu. 


Po pikniku odbył się wernisaż artystyczny.
Fot. BOGAT.CO

Goście oprócz zapoznania się z ofertą firm uczestniczących w pikniku, mieli także okazję zasięgnąć fachowych porad na temat budownictwa energooszczędnego. Na stoisku firmy OknoPlus największym zainteresowaniem cieszyły się ciepłe okna TopTHERMO o unikalnej wartości współczynnika U= 0,6 W/m2K, popartej certyfikatem. Porad udzielał Tomasz Chyliński, współwłaściciel salonu OKTOM. „Zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie energooszczędnymi oknami oferowanymi przez OknoPlus"- informuje Tomasz Chyliński i dodaje - „Świadczy to o chęci zgłębienia informacji na temat produktów energooszczędnych. Piknik ekologiczny, czy podobne inicjatywy są idealną okazją, by poszerzyć swoją wiedzę, zorientować się w nowościach rynkowych, a przy okazji miło spędzić czas z rodziną."

Piknik w podwarszawskich Jankach trwał do godziny 16.00. Po tym czasie odbył się wernisaż artystyczny pod hasłem EKO, który został połączony z aukcją na rzecz ratowania zwierząt w Józefowie.  Niewątpliwie było  to udane wydarzenie artystyczne ze względu na wyjątkowe prace artystów: Zbyszka Bogatko (którego prace będą wyeksponowane w Domu Modelowym do 15 grudnia bieżącego roku) oraz malarza Marcina Painta (ekspozycja w Domu Modelowym do maja 2012 roku).

Zdjęcie główne:
Stoisko OknoPlus w Domu Modelowym.
Fot. ED-Wall ArtFirma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PVC produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PVC OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

źródło: OknoPlus