PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-03-27
Soudal na targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012
Produkty Soudal docenione zostały przez chińskich wykonawców, partnerów biznesowych oraz inwestorów.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Na tegorocznych targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012 - jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Chinach, koncern Soudal zaprezentował nowości technologiczne. Ze względu na wysoką jakość oraz innowacyjne dla rynku rozwiązania, produkty marki Soudal spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród chińskich wykonawców, partnerów biznesowych oraz inwestorów. Największą popularnością cieszyły się profesjonalne piany montażowe.

Rynek chiński ze względu na swój potencjał rozwojowy to jeden ze strategicznych obszarów działania dla koncernu Soudal. Ogromne nakłady finansowe na rozwój budownictwa, rosnący rynek inwestycji - to główne powody zwiększającego się popytu na sprawdzone, szybkie i nowoczesne rozwiązania technologiczne wśród rodzimych inwestorów.

W ubiegłym roku Soudal przejął markę uszczelniaczy silikonowych LNX od Bluestar Sillicone Soudal (Shanghai) Trading Co. Pozwoliło to koncernowi Soudal na uzyskanie kluczowej pozycji wśród dostawców produktów chemii budowlanej w Chinach - jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się światowych rynków inwestycji budowlanych.

Produktów marki Soudal nie mogło zabraknąć na jednym z największych i najistotniejszych wydarzeń w branży budowlanej - organizowanych w chińskim Guangzhou targach Aluminum WinDoor & Curtain Wall Expo 2012. Na 45.000 m2 powierzchni wystawowej swoje rozwiązania zaprezentowało ponad czterysta najważniejszych firm z branży budowlanej. W trakcie targów stoisko Soudal odwiedziło kilka tysięcy osób.

 Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal