PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-04-02
Soudal na elitarnych targach Frontale 2012
Na targach Fensterbau/Frontale został zaprezentowany Soudal Window System - całościowy system ciepłego montażu okien.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Podczas tegorocznych Fensterbau/Frontale - wiodących światowych targów branży okiennej - Soudal zaprezentował swoją ofertę oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Wśród propozycji firmy największy entuzjazm uczestników targów wzbudziła gama produktów wchodzących w skład Soudal Window System, kleje Fix All oraz piana Flexi.

Fensterbau/Frontale w Norymberdze co roku gromadzi najbardziej wpływowe firmy z branży okien, drzwi i fasad. Targi są okazją do zaprezentowania nowości produktowych oraz technologii przyszłości. W tym roku Fensterbau/Frontale zgromadziły ponad 750 przedsiębiorstw z ponad 30 krajów, wśród których swą ofertę zaprezentował Soudal. Na stoisku firmy szczególnie mocno eksponowano Soudal Window System w zróżnicowanych wariantach m.in.: w wersji z taśmami włókninowymi oraz z taśmą rozprężną. Równie duże zainteresowanie jak system „Ciepłego montażu" wzbudziły kleje z grupy Fix All oraz piana Flexi.

„Fensterbau/Frontale to dla naszej firmy, jako lidera w segmencie pian montażowych, bardzo ważne targi. Możemy się także poszczycić unikalnym rozwiązaniem jakim jest Soudal Window System - całościowy system ciepłego montażu okien, który chętnie prezentujemy przedstawicielom branży. Wierzymy w to, iż niedługo montaż trójwarstwowy stanie się standardem. Dlatego na jego promocję poprzez działania edukacyjne  przeznaczamy znaczącą część naszego budżetu marketingowego" - mówi Michał Sawicki, kierownik działu technicznego w firmie Soudal.

Obok prezentacji dotyczących okien, drzwi i fasad, z należącymi do nich technologiami, komponentami i elementami konstrukcyjnymi targi Fensterbau/Frontale są także okazją do przekazania wiedzy merytorycznej. Spotkania i seminaria dla wybranych grup docelowych to szansa na wymianę doświadczeń zawodowych oraz zdobycie dodatkowej cennej wiedzy. Pokazy specjalne, organizowane przez zrzeszenia branżowe i czołowe instytucje branży, oferują również możliwości zdobywania przydatnych informacji dotyczących aktualnych trendów.Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal