PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-04-10
Rusza 5-ta edycja programu VIP – Najlepsze Okna i Drzwi
Program „VIP - Innowacyjna Stolarka", to inicjatywa, która wyróżnia najlepsze produkty stolarki otworowej.

Program, będący autorskim projektem portalu infookno.pl,  otwarty jest dla wszystkich producentów, których produkty dostępne są w powszechnej sprzedaży na terenie Polski.

Nagrody przyznawane są przez kapitułę, w której zasiadają niezależni eksperci rynkowi, media, architekci i przedstawiciele branży. W oparciu o zunifikowane zgłoszenia kapituła podejmuje decyzję o przyznaniu nagród.

- Nagradzamy innowacyjność produktów, która polega na ich unikalności, funkcjonalności, energooszczędności, trwałości i spełnianiu istotnych potrzeb i oczekiwań konsumentów, a w tej jubileuszowej 5-tej edycji także a może przede wszystkim -  innowacyjności. To właśnie do nabywców produktów kierujemy nasz program, aby obiektywnie ułatwić im podejmowanie decyzji zakupowych - mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programu VIP.

Wybór dokonywany jest na podstawie obiektywnych kryteriów, ale także szczegółowych informacji o produktach przedstawionych przez kandydatów. Wszelkie deklarowane przez producentów parametry muszą być potwierdzone stosownymi certyfikatami, aprobatami lub badaniami. Aby zapewnić maksymalną przejrzystość odbiorcom stolarki otworowej, wyróżniania przyznawane są w kilkunastu kategoriach.

- Do udziału w programie zachęcamy wszystkich producentów okien, drzwi, bram garażowych, rolet, szkła, systemów PVC czy aluminiowych, nawet tych niewielkich, ponieważ najważniejszy jest dobry produkt, a nie skala działania - dodaje Grzegorz Cendrowski

Warunkiem udziału w Programie VIP - Innowacyjna Stolarka  jest wypełnienie i dostarczenie ankiety konkursowej. Producenci stolarki mogą zgłaszać swój udział w jednym lub kilku obszarach tematycznych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wieńczącej program uroczystej Gali VIP w dn. 25 maja, w prestiżowym Hotelu Westin w Warszawie, po  której odbędzie się jubileuszowy bal.

Więcej informacji na www.infookno.pl/vip_innowacyjna_stolarka.html lub biuro@infookno.pl