PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-04-23
Soudal prezentuje nowości na targach PSB
Soudal zaprezentował na targach wiele nowości, m.in.: pianę Soudafoam Comfort, grupę produktów Fix All oraz inne produkty z grupy DIY.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Nowy produkt Soudal - piana Soudafoam Comfort, ze względu na innowacyjność zastosowanego systemu aplikacji, cieszył się dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów PSB. Na swoim stoisku Soudal zaprezentował także szeroką gamę produktów dla odbiorców DIY.

Jubileuszowe targi PSB przyciągnęły w tym roku najwyższą w swej historii liczbę wystawców - ponad 270. producentów artykułów dla budownictwa oraz ponad 340. firm - kupców PSB dysponujących składami materiałów budowlanych. W trakcie targów wśród wielu propozycji Soudal zaprezentował swój najnowszy produkt - pianę Soudafoam Comfort. Niskoprężna pianka montażowo uszczelniająca cieszyła się dużym zainteresowaniem szczególnie ze względu na innowacyjne rozwiązanie w postaci wygodnego aplikatora opatentowanego przez Soudal pod nazwą Genius Gun. Umożliwia on jej ręczne dozowanie równie precyzyjne jak przy użyciu pistoletu. Co więcej pozwala także na aplikacje jedną ręką co gwarantuje komfort wykonywania prac zwłaszcza gdy aplikacji dokonujemy w miejscach trudno dostępnych. Aplikator, montowany na każdej puszce piany Soudafoam Comfort, zapewnia korzyści typowe dla piany pistoletowej, jednak bez konieczności kupowania pistoletu.

Soudal zaprezentował także podczas targów grupę produktów Fix All - wyjątkowo mocnych i wielofunkcyjnych klejów, w skład której wchodzą: Fix All Classic, Fix All Turbo (który łączy trwale wszystkie materiały na każdej powierzchni i to zaledwie po 20 minutach), Fix All High Tack (o ekstremalnej sile chwytu początkowego) oraz Fix All Crystal (o absolutnej przejrzystości). Na stoisku odwiedzający mogli zapoznać się także z innymi produktami z grupy DIY, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Soudal zaprezentował wśród nich silikon neutralny sanitarny biały, pianki poliuretanowe, uszczelniacze, kleje montażowe oraz do materiałów dekoracyjnych oraz gamę gotowych do użycia, łatwych w aplikacji produktów przeznaczonych do dachów i ścian.Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal