PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-05-29
Ciepły montaż w… internecie
Jak wykonać montaż trójwarstwowy? Jakich produktów użyć w tym celu? Czemu warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Odpowiedzi na te pytania dostarcza internetowy serwis www.cieplymontaz.com.pl. Stworzona przez firmę Soudal strona ma za zadanie dostarczyć rzetelnej informacji na temat coraz popularniejszego w Polsce „ciepłego" montażu.

Stronę poświęconą ciepłemu montażowi stworzyliśmy głównie z myślą o prywatnych inwestorach, ale również profesjonalnych montażystach. Widzimy na naszym rynku wielką potrzebę działań edukacyjnych w tym zakresie. Serwis internetowy stanowi uzupełnienie naszych szkoleń i akcji edukacyjnych kierowanych do montażystów. Dostarcza kompletnej wiedzy o Soudal Window System, a także korzyściach płynących z zastosowania tego rozwiązania w domu. Chcemy dotrzeć z informacją do inwestorów, tak by mogli wybrać najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do inwestycji oraz by mieli możliwość wyboru rodzaju montaż okien. Wyboru opartego o kompletne i sprawdzone informacje" - mówi Andrzej Chromiak, manager produktu w firmie Soudal.

Serwis www.cieplymontaz.com.pl to projekt o charakterze edukacyjnym. Stronę podzielono na tematyczne zakładki, z których prywatni inwestorzy oraz montażyści dowiedzą się czym jest montaż trójwarstwowy okien, jakich materiałów się w tym celu używa oraz poznają etapy jego prawidłowego wykonania. Strona pozwala zapoznać się z korzyściami wynikającymi z zastosowania tego rozwiązania, takich jak zmniejszone rachunki za ogrzewanie oraz ościeże bez pleśni i grzybów. Serwis daje także możliwość zapisania się na profesjonalne szkolenia dla montażystów organizowane przez firmę Soudal, podczas których zapoznawani są najnowszymi technikami i niuansami technicznymi „ciepłego montażu".

Soudal Window System - kompletny montaż okna

Prawidłowe uszczelnienie okna powinno składać się w trzech warstw: wewnętrznej, środkowej i zewnętrznej. Soudal Window System to innowacyjny i kompleksowy systemu trójwarstwowego montażu okien. Warstwę zewnętrzną stanowi w nim uszczelnienie wykonane z impregnowanych taśm rozprężnych lub taśm warstwowych paroprzepuszczalnych. Warstwą środkową jest izolacyjna pianka poliuretanowa, która zapewnia izolację termiczną i akustyczną szczeliny między oknem i ścianą budynku. Warstwę wewnętrzną stanowi uszczelnienie wykonane z taśm paroszczelnych. Ten profesjonalny zestaw produktów do montażu stolarki okiennej sprawdza się zarówno przy tradycyjnym budownictwie, jak i przy tak wymagających projektach jak domy pasywne.
Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal