PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-06-01
Podwójne złoto dla Soudal
Już po raz szósty produkty firmy Soudal zostały najlepiej ocenione przez wykonawców w ogólnopolskim badaniu przeprowadzonym przez ASM.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Producent zdobył podwójny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2012. Jest to najwyższe wyróżnienie w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów w branży. Wykonawcy docenili bardzo wysoką jakość pian i silikonów marki Soudal, jako produktów sprawdzonych i niezawodnych.

Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych przeprowadzonego przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku.  Produkty Soudal od początku istnienia tego rankingu otrzymywały najwyższe oceny, a w tym roku już po raz szósty przypadła im najwyższa nota zarówno z kategorii „piany", jak i w kategorii „silikony". 

Przyznane nam wyróżnienie świadczy o tym, że wykonawcy doceniają wysiłki naszej firmy dotyczące najwyższej jakości i innowacyjności produktów. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku proponując rozwiązania wyprzedzające potrzeby rynku. Tegoroczna nagroda to ponowne potwierdzenie naszej silnej pozycji wśród polskich wykonawców, ponieważ w rankingu jesteśmy doceniani już od siedmiu lat" - komentuje nagrodę Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający Soudal Sp. z o.o.

Od początku swojej działalności na polskim rynku firma Soudal wprowadza i propaguje zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty. Szczególnymi osiągnięciami producent może pochwalić się w segmencie pian i silikonów, za które otrzymał w tym roku złote statuetki. To w laboratoriach Soudal została opracowana zimowa formuła piany poliuretanowej umożliwiająca montaż okien w niskich

temperaturach, piana niskorozprężna, piana wysokowydajna czy szeroka gama polimerów hybrydowych również we własnej technologii smx. Ostatnio opatentowana super elastyczna piana Flexi znajduje szerokie zastosowanie w systemie ciepłego montażu SWS w całej Europie.
Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal