PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-06-15
Roto NT PowerHinge – naturalnie od podłogi do sufitu
Roto NT PowerHinge umożliwiają łatwą i komfortową obsługę skrzydeł okiennych o masie do 200 kg oraz drzwi rozwiernych o maksymalnej masie 300 kg.

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

tel. 22 567 09 00
fax 22 567 09 59
info.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie

Roto NT PowerHinge to rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w modny trend stosowania w budownictwie mieszkaniowym coraz większych przeszkleń. Okucia te cieszą się szczególnym zainteresowaniem architektów, otwierając przed nimi szerokie możliwości aranżacyjne. Mają bowiem wyjątkową cechę - dzięki nim można tworzyć przeszklenia sięgające od podłogi do sufitu!


Okucia Roto NT PowerHinge dostosowane do okien o masie 200 kg i drzwi o masie 300 kg
Fot. Roto

Duże przeszklenia są z pewnością atrakcyjnym rozwiązaniem w nowoczesnych domach, jednak by były one jednocześnie estetyczne i funkcjonalne, masywna szyba wymaga odpowiednich okuć. Okucia Roto NT PowerHinge są dostosowane do otwieranych tradycyjnie, w sposób rozwierno-uchylny, okien i drzwi balkonowych. Umożliwiają łatwą i komfortową obsługę skrzydeł okiennych o masie do 200 kg oraz drzwi rozwiernych o maksymalnej masie 300 kg. Przeznaczone są do okien z profili drewnianych i drewniano-aluminiowych, dlatego z pewnością zyskają zwolenników wśród osób ceniących sobie  naturalność materiałów wyposażenia wnętrz.

Nowość! Na tegorocznych targach Fensterbau/Frontale zaprezentowane zostały także drzwi z Roto NT PowerHinge o szerokości 1,60 m oraz wysokości 3 m (na wysokość całego pomieszczenia) wyposażone w  niski próg Roto BKV Eifel TB. Niski próg  izolowany termicznie sprawia, że drzwi balkonowe mimo dużych rozmiarów stają się podobne do systemów przesuwnych. Zapewniają wygodne, szerokie wyjście bez barier, jednocześnie zatrzymując ciepło i chroniąc przed „zjawiskami pogodowymi", takimi jak zalegający pod drzwiami śnieg czy ulewny deszcz.

źródło: Roto