PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-12-11
Nowy numer biuletynu Rotomania!
Biuletyn Rotomania adresowany jest do producentów i dealerów okien, którzy chcą wyróżnić się ze swoją ofertą na tle konkurencji.

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

tel. 22 567 09 00
fax 22 567 09 59
info.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie

W grudniu 2012 r. ukazało się nowe, drugie już wydanie biuletynu Rotomania, kierowanego przez firmę Roto Frank Okucia Budowlane do obecnych i przyszłych uczestników programu dla producentów oraz sprzedawców okien. Najnowszy numer zawiera informacje o nowościach produktowych, aktualnych wydarzeniach w branży oraz o samym programie.

Pierwszy biuletyn wydany został we wrześniu 2012 r. przy okazji podsumowania rocznej działalności Rotomanii - programu adresowanego do producentów i dealerów okien, którzy chcą wyróżnić się ze swoją ofertą na tle konkurencji. Celem programu jest poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności związanych z efektywną sprzedażą oraz profesjonalną ekspozycją wysokomarżowych produktów.

W najnowszym numerze Rotomanii nie mogło zabraknąć więc obszernego podsumowania pierwszego roku funkcjonowania programu oraz relacji z konferencji poświęconej temu zagadnieniu. Zainteresowani znajdą również informacje dotyczące wyników konkursu „Sprzedawca Roku 2011-2012" oraz ciekawy artykuł „Za co klient chce zapłacić więcej?", o nowoczesnym podejściu do sprzedaży okien. Na łamach Rotomanii także doniesienia z prasy, tym razem branżowego magazyny Świat Architektury, oraz prezentacja nowości produktowej - 10-stopniowego uchyłu idealnego do sypialni.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do lektury:
http://ftt.roto-frank.com/pl/prasa/szczegoly/article/biuletyn-rotomanii-2-edycja/

źródło: Roto