PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-02-19
Aplikator przyjazny dla kieszeni
Od początku swej działalności Soudal reagował na potrzeby rynku poprzez dostosowywanie do nich swoich produktów oraz proponowanie nowatorskich rozwiązań.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Genius Gun, opatentowany przez Soudal, wyjątkowy aplikator umożliwia ręczne dozowanie piany montażowej równie ekonomiczne i precyzyjne jak przy użyciu pistoletu. Co więcej nowe rozwiązanie techniczne zapewnia możliwość wielokrotnego użycia piany czyniąc Genius Gun przyjaznym dla naszej kieszeni.

Rozwiązanie wygodne i... ekonomiczne

Od początku swej działalności Soudal reagował na potrzeby rynku poprzez dostosowywanie do nich swoich produktów oraz proponowanie nowatorskich rozwiązań. Należy do nich z pewnością system aplikacyjny GENIUS GUN. Specjalny aplikator, montowany na każdej puszce piany Soudafoam Comfort, zapewnia korzyści typowe dla piany pistoletowej, jednak bez konieczności kupowania pistoletu! Dodatkowo Genius Gun umożliwia przerwanie aplikacji w dowolnym momencie i wykorzystanie pozostałej w puszce piany nawet po kilku dniach. Dzięki temu produkt można używać wielokrotnie oraz bezpiecznie przechowywać.


fot. Soudal

Nasz aplikator z pewnością docenią nie tylko profesjonalne ekipy ogólnobudowlane, elektrycy i hydraulicy ale również klienci indywidualni. Zapewnia on bowiem profesjonalne efekty przy jednoczesnej wyjątkowej łatwości użytkowania - bez konieczności zakupu kosztownego profesjonalnego pistoletu. Genius Gun skonstruowany został w sposób umożliwiający pracę jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w pracy na drabinach i rusztowaniach lub w miejscach o ograniczonej dostępności, a więc tam gdzie trzeba asekurować siebie lub chronić sąsiednie powierzchnie ekranami" - mówi Andrzej Chromiak, kierownik produktu w firmie Soudal.

Po piankę Soudafoam Comfort z aplikatorem Genius Gun sięgnąć mogą zarówno prywatni inwestorzy, jak i ekipy budowlane, dekarze i montażyści urządzeń i instalacji sanitarnych. Doskonale nadaje się ona do takich prac jak izolacja elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych, armatury łazienkowej, wanien czy brodzików. Pianka sprawdzi się także jako wypełnienie i izolacja przepustów kablo­wych i rurowych, a także uszczelnianie i wygłuszanie parapetów, stopni schodów, rolet, czy nawet  uszczelnienie i izolacja termiczna złączy dachowych, ścien­nych i stropowych, a także w systemach chłodzą­cych.

Pojemność: 750 ml
Sugerowana cena detaliczna: około 26 zł

źródło: Soudal