PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-03-19
Wyjątkowy aplikator Genius Gun w nowej odsłonie
Innowacyjny aplikator Soudal, doceniony nagrodą TopBuilder 2013, w tym roku pojawia się na kolejnym produkcie firmy.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Genius Gun - wygodny i pewny uchwyt umożliwiający aplikacje piany jedną ręką równie profesjonalnie jak przy użyciu pistoletu, od marca znalazł się na kolejnym produkcie Soudal - pianie montażowej. Dzięki temu wygodnie i oszczędnie zamontujemy okna i drzwi oraz wypełnimy przepusty.

Innowacyjny aplikator Soudal, doceniony nagrodą TopBuilder 2013, w tym roku pojawia się na kolejnym produkcie firmy. Na sukces Genius Gun wpłynęła nie tylko wygoda jego użytkowania ale również... oszczędność. Konstrukcja oraz funkcjonalność aplikatora decydują o tym, że po użyciu nie wyrzucamy puszki, w której znajduje się niewykorzystana pianka. Genius Gun pozwala przechowywać zabezpieczony produkt i używać go ponownie nawet po kilku miesiącach. Dodatkowo używając aplikatora kontrolujemy strumień zależnie od szerokości szczelny jaką wypełniamy lub od naszych potrzeb. Wystarczy docisnąć Genius Gun by z puszki wychodziło więcej pianki lub nie dociskać by wychodziło jej mniej. W ten sposób nie powstają zbędne naddatki pianki, które musimy obciąż i wyrzucić, żeby wygładzić powierzchnię. Co więcej nie inwestujemy w pistolet, niezbędny przy piankach pistoletowych, i nie musimy martwić się o jego konserwację związaną z dodatkowymi wydatkami takimi jak np. czyścik do pistoletu.


Jak pokazały ostatnie miesiące, a w szczególności zdobyte przez Genius Gun wyróżnienie TopBuilder, nowy aplikator stworzony przez naszą firmę dobrze wpasował się w potrzeby rynku. Dlatego walnie firma Soudal podjęła decyzję by znalazł się on na puszkach kolejnego produktu. W ten sposób łatwość aplikacji piany montażowej docenią nie tylko profesjonalne ekipy ogólnobudowlane, elektrycy i hydraulicy ale również klienci indywidualni" - mówi Andrzej Chromiak, kierownik produktu w firmie Soudal.

źródło: Soudal