PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-04-25
Soudal sponsorem „Bitwy o Dom”
„Bitwa o Dom" - najnowsza produkcja TVN wzbudza wielkie emocje oraz odsłania kulisy prac remontowo-dekoratorskich.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Wśród sponsorów programu, który oglądać możemy w każdą niedzielę o godzinie 10.55 aż do 30 czerwca, znalazła się firma Soudal.

Program „Bitwa o Dom" to ciekawa konwencja łącząca reality show z aspektami edukacyjnymi. Zmagania uczestników to dla widzów okazja by zapoznać się z właściwym sposobem wykonywania prac remontowych oraz potrzebnymi do nich produktami. Dlatego nie mogło zabraknąć w tym wyjątkowym show Soudala - jednego z największych producentów chemii budowlanej na świecie" - mówi Andrzej Chromiak, kierownik produktu w firmie Soudal.

Wyjątkowe widowisko

„Bitwa o Dom" to pierwsza produkcja telewizyjna poświęcona zagadnieniom urządzania wnętrz, które połączono z aspektami edukacyjnymi, utrzymana jednocześnie w konwencji reality show. Wyjątkowość programu podkreśla także wartościowa nagroda - mieszkanie warte 500 000 zł.

Soudal - specjalista od remontu

Program to również doskonała okazja by przyjrzeć się polskim realiom w zakresie remontów oraz współpracy z ekipami budowlanymi. Z tego względu możemy spodziewać się w trakcie programu ciekawych porad w zakresie technik wykonawczych oraz informacji o użytych materiałach.

Uczestnicy programu „Bitwa o Dom"  będą mieli dostęp do całej oferty firmy Soudal w tym najnowszych produktów, które pozwolą błyskawicznie wykonać szereg prac remontowych. Będą mogli sprawdzić jak łatwo wykonać uszczelnienie lub wygłuszenie - pianką montażową z innowacyjnym aplikatorem Genius Gun - nowość w ofercie Soudal. Z pewnością wykorzystają też   uniwersalność zastosowania linii klejów - uszczelniaczy hybrydowych Fix All przy mocowaniu elementów wykończenia wnętrza jak np. listew przypodłogowych, luster czy okładzin kamiennych do ściany.

źródło: Soudal