PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-06-10
Soudal w… sportowej akcji
Wywodzący się z Belgii koncern został sponsorem belgijskiej drużyny w 100 wydaniu prestiżowego wyścigu kolarskiego Tour de France.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce, przyszłe sukcesy polskich sportowców na arenach międzynarodowych, atrakcyjność naszego kraju jako miejsca sportowych inwestycji, a także rozwój turystyki - to główne założenia projektu „budujemy Sportową Polskę" do którego przyłączyła się firma Soudal.

Biznes i sport to wbrew pozorom dwie płaszczyzny posiadające istotny wspólny mianownik - wartości takie jak konsekwencja, wytrwałość, dążenie do najlepszych wyników i skuteczność. Zarówno za sukcesami, sportowymi jak i biznesowymi, kryje się ciężka praca zespołowa, zaangażowanie i wspólne dążenie do wyznaczonego celu. Połączenie wytrwałości konsekwencji, umiejętności oraz doświadczenia prowadzi w obu dziedzinach do sukcesu. Wspieranie aktywności sportowych i czerpanie z ducha sportowej rywalizacji odzwierciedla sposób działania Soudal i dążenia do tworzenia najlepszej oferty na rynkach światowych. Jako producent chemii budowlanej widzimy także szczególne znaczenie sportowych obiektów i konieczność inwestowania w rozwój zaplecza sportowo rekreacyjnego - co stanowi jeden z głównych celów projektu „budujemy Sportową Polskę". Soudal partycypuje w tworzeniu takich obiektów dostarczając technologicznie rozwinięte produkty ułatwiające ich budowę. Jedną z najbardziej reprezentatywnych realizacji sportowych w jakich wykorzystano nasze produkty jest Stadion Narodowy w Warszawie. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o wsparciu programu" - mówi Andrzej Kaczor - dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o.


Twórcy programu „budujemy Sportową Polskę" pragną promować w Polsce i w Europie, te miasta, gminy i powiaty, które wspierają rozwój sportu dzieci i młodzieży oraz rozumieją znaczenie bezpieczeństwa uprawiania sportu. Program promuje także budowę obiektów sportowych uwzględniających potrzeby osób niepełnosprawnych, a także promocję zdrowego, aktywnego i bezpiecznego stylu życia.

W bieżącym roku firma Soudal wspiera aktywnie nie tylko rozwój polskiego sportu. Wywodzący się z Belgii koncern został sponsorem belgijskiej drużyny w 100 wydaniu prestiżowego wyścigu kolarskiego Tour de France.

źródło: Soudal