PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-08-23
Zaproszenie na Piknik Montażowy
Wrześniowe targi Windows&Doors w Warszawie wybrane zostały przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki na miejsce organizacji II Ogólnopolskiego Pikniku Montażowego.

Zrzeszenie Montażystów Stolarkitel. 22 675 51 03
fax 22 678 41 32
ekspert@montaze.info.pl
www.montaze.info.pl

» więcej o firmie

To prawdziwe święto dla kilkudziesięciotysięcznego środowiska fachowców zajmujących się instalowaniem okien, drzwi, rolet, bram i całych fasad. W jednym miejscu będą oni mieli okazję wysłuchać prelekcji o prawie budowlanym i wymaganiach przepisów unijnych, o nowych technologiach i ich wpływie na energooszczędność budynków, o najnowszych narzędziach i zasadach ich stosowania. Rosnąca świadomość konieczności szczelnego montowania stolarki budowlanej sprawia, że impreza ta już dzisiaj budzi duże zainteresowanie zarówno producentów stolarki, montażystów, jak również ich klientów.

Równolegle z prelekcjami odbywać się będą pokazy montażowe, gdzie Mistrzowie Montażu zaprezentują techniki montażu warstwowego, montażu w ociepleniu oraz montażu okna z roletą. Pokazom towarzyszyć będą objaśnienia i konsultacje specjalistów od poszczególnych materiałów: pian i silikonów, folii izolacyjnych i taśm rozprężnych, materiałów wykończeniowych, techniki mocowań i elektronarzędzi. Wszystkie nowinki branżowe będzie można zobaczyć w akcji „na żywo", a w razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji będą eksperci, którzy wyjaśnią jak to działa i jaką rolę pełni w poprawnym wykonaniu szczelnego montażu warstwowego. Obok tego funkcjonować będą stoiska targowe prezentujące poszczególne materiały i narzędzia, a dyżurujący tam specjaliści wprowadzą w tajniki ich stosowania i poprawnej aplikacji. Najlepsze technologie i materiały nagrodzone zostaną przez ekspertów Zrzeszenia dyplomami „Polecane przez Fachowców".

II Ogólnopolski Piknik Montażowy to okazja nie tylko do podniesienia kwalifikacji zawodowych, ale też do wzajemnej wymiany doświadczeń. Sprzyjać temu będzie piknikowa kawiarenka, gdzie przy grilu i napojach toczyć się będą rozmowy, dyskusje, ale też konkursy, w których każdy będzie miał okazję wykazać się fachową wiedzą. Każdy z uczestników otrzyma aktualne wydawnictwa branżowe, podręczniki montażowe oraz próbki materiałów przydatne w codziennej pracy. To dlatego także  11 września do warszawskiej hali EXPO XXI zjadą fachowcy z całej Polski, by wziąć udział w swoim dorocznym święcie, na które zapraszają również swoich kooperantów i inwestorów.Zrzeszenie Montażystów Stolarki to ogólnopolska korporacja zawodowa gromadząca najlepszych fachowców w zakresie prac montażowych wyrobów stolarki budowlanej. Zrzeszenie organizuje szkolenia montażowe, sprawdziany umiejętności zawodowych oraz wydaje honorowe dyplomy Mistrzów Montażu. Partnerem Pikniku Montażowego jest firma Lenwentec, organizator targów Windows&Doors, a Partnerami Zrzeszenia są również firmy: Inoutic, Aereco, ISO-Chemie oraz Drutex SA. Szczegóły na stronie:
www.montaze.info.pl .

źródło: Zrzeszenie Montażystów Stolarki