PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-06-04
„Kropka nad i” prac remontowych - ściereczki Soudal SWIPEX
Aby po remoncie mieszkanie wyglądało naprawdę świeżo i czysto, należy w jego trakcie na bieżąco usuwać wszelkie plamy i zabrudzenia...

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Jak zakończyć prace remontowe i wykończeniowe? Jak w łatwy, czysty i szybki sposób usunąć pozostałości po różnego rodzaju piankach, silikonach, farbach i klejach? Przed takim wyzwaniem staną nie tylko uczestnicy „Bitwy o Dom", ale także każdy Polak wykonujący własnoręcznie remont. Soudal już teraz podpowiada - sięgnijcie po chusteczki SWIPEX! 

Aby po remoncie mieszkanie wyglądało naprawdę świeżo i czysto, należy w jego trakcie na bieżąco usuwać wszelkie plamy i zabrudzenia, powstające podczas pracy. W tym celu można skorzystać z innowacyjnego rozwiązania dostępnego w ofercie Soudal - przyjaznej dla rąk, narzędzi i czyszczonych podłoży - ściereczki do łatwego usuwania resztek świeżych pianek poliuretanowych, klejów, farb, silikonów oraz innych zabrudzeń. Mowa o SWIPEX - ściereczkach czyszczących, które okażą się pomocne podczas wszelkich prac remontowych i wykończeniowych. Wykonane z niepylącej tkaniny, nasączonej mieszaniną łagodnych rozpuszczalników i substancji powierzchniowo czynnych oraz środków ochrony skóry, bez problemu poradzą sobie z pozostałościami pianek, klejów, farb i rożnych uszczelniaczy. Dzięki zastosowaniu silnie działających i jednocześnie łagodnych dla skóry odczynników, są doskonałą alternatywą dla benzyny i innych agresywnych rozpuszczalników. Możemy więc być pewni, że nie zarysują i nie zniszczą czyszczonej powierzchni. Ściereczki Swipex okażą się bardzo pomocne przy usuwaniu świeżych zabrudzeń z narzędzi, powierzchni porowatych, jak również delikatnej skóry rąk. Wytrzymałe mechanicznie ściereczki z pewnością znajdą szerokie zastosowanie nie tylko w domu, ale i przy różnych pracach warsztatowych, usuwając olej, tłuszcz, smar, a nawet atrament. Ściereczki SWIPEX, dzięki wygodnemu i szczelnemu opakowaniu, są bardzo proste w użyciu, nie wysychają i nie tracą swoich właściwości czyszczących. Wystarczy wyciągnąć ściereczkę i wyczyścić powstałe zabrudzenia.

Cena: ok. 22-25 zł

źródło: Soudal