PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-09-06
Warszawski Piknik Montażowy
Już w najbliższą środę 11 września w Warszawie odbędzie się II Ogólnopolski Piknik Montażowy, który będzie częścią targów Windows & Doors.

Zrzeszenie Montażystów Stolarkitel. 22 675 51 03
fax 22 678 41 32
ekspert@montaze.info.pl
www.montaze.info.pl

» więcej o firmie

Już w najbliższą środę 11 września w Warszawie odbędzie się II Ogólnopolski Piknik Montażowy organizowany przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki. Piknik będzie częścią targów Windows & Doors, dedykowanych branży stolarki budowlanej (10-12 IX).

Impreza będzie miała charakter warsztatowy. Każdy, kto przyjedzie do hali Expo XXI, będzie mógł przekonać się w praktyce, jak prawidłowo zamontować okno oraz jak wybrać do tego odpowiednie materiały. Na specjalnie przygotowanej ściance odbędą się pokazy wykonywane przez Mistrzów Montażu, a eksperci ZMS będą na bieżąco wyjaśniać zagadnienia techniczne z tym związane.


Podczas Pikniku odbędą się również seminaria i pokazy dotyczące montażu warstwowego okien. Zaproszeni specjaliści opowiedzą, w jaki sposób prawidłowo wykonać taki montaż, jakich materiałów używać oraz jak skalkulować jego koszty. Zaplanowane są także wykłady dotyczące zmian w Prawie Budowlanym wchodzących w życie w 2013.

Piknik zgromadzi czołowych ekspertów i doradców technicznych z branży, a firmy partnerskie umilą czas ciekawymi konkursami z nagrodami. Udział w Pikniku to również świetna okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z innymi fachowcami w specjalnie przygotowanej strefie bufetowej. W „grillowej" atmosferze będzie można poczytać najnowsze publikacje branżowe lub nawiązać nowe kontakty handlowe.Zrzeszenie Montażystów Stolarki to ogólnopolska korporacja zawodowa gromadząca najlepszych fachowców w zakresie prac montażowych wyrobów stolarki budowlanej. Zrzeszenie organizuje szkolenia montażowe, sprawdziany umiejętności zawodowych oraz wydaje honorowe dyplomy Mistrzów Montażu. Partnerem Pikniku Montażowego jest firma Lenwentec, organizator targów Windows&Doors, a Partnerami Zrzeszenia są również firmy: Inoutic, Aereco, ISO-Chemie oraz Drutex SA. Szczegóły na stronie:
www.montaze.info.pl .

źródło: Zrzeszenie Montażystów Stolarki