PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2013-10-04
Remontuj z głową!
W uszczelnieniu i montażu drzwi, okien, parapetów, rolet oraz progów schodów sprawdzi się pianka montażowa Soudal z aplikatorem Genius Gun.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie
Sprawdź jak możesz zaoszczędzić na chemii budowlanej 

Planujesz przeprowadzić drobne naprawy lub mały remont w swoim domu? W takiej sytuacji warto zadać sobie pytanie czy na materiałach budowlanych można zaoszczędzić? W jaki sposób ograniczyć wydatki, nie tracąc jednocześnie na jakości produktów? Wybierz artykuły wyróżniające się praktycznymi i ekonomicznymi rozwiązaniami. Co ważne - bez problemu znajdziesz je w marketach budowlanych.

Jeśli domowe usterki zdarzają się sporadycznie, wystarczą ci podstawowe produkty chemii budowlanej. Pomyśl o pianie montażowej, kleju pierwszej potrzeby, błyskawicznym akrylu do usuwania pęknięć na ścianach, czy sylikonie sanitarnym. Te uniwersalne materiały marki Soudal z pewością niejednokrotnie wykorzystasz podczas samodzielnych prac remontowych.

Pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun - wielorazowa oszczędność

Chcesz ułatwić sobie pracę? Poszukaj produktów z serii „Zrób to sam". Są dostępne w mniejszych opakowaniach, a wiele z nich wyposażono w funkcjonalne aplikatory, które pozwalają na zaoszczędzenie materiału. W uszczelnieniu i montażu drzwi, okien, parapetów, rolet oraz progów schodów sprawdzi się pianka montażowa Soudal z aplikatorem Genius Gun. Nowoczesne rozwiązanie pozwala na wielokrotne użycie produktu. Możesz przerwać i wznowić pracę w dowolnym momencie bez ryzyka zablokowania zaworu. Poza tym zyskasz gwarancję precyzyjnego dozowania oraz wygodnej aplikacji. Pianka wyróżnia się doskonałą przyczepnością do drewna i materiałów drewnopochodnych, PCV, aluminium i innych metali, betonu, muru, cegły, powierzchni szkliwionych itp.

Fix All - klej pierwszej potrzeby

Klej to jeden z najbardziej uniwersalnych i przydatnych produktów w każdym domu. W fugowaniu paneli, mocowaniu elementów dekoracyjnych czy przyklejeniu lustra w łazience pomocny będzie klej - uszczelniacz hybrydowy Fix All Classic. Ze względu na doskonałą przyczepność do wszelkich podłoży, produkt charakteryzuje się bardzo szerokim zastosowaniem. Fix All Classic idealnie nadaje się także do wypełniania rys, pęknięć, szczelin i ubytków. Neutralny chemicznie - nie reaguje z podłożem, nie przebarwia brzegów materiałów porowatych. Jest praktycznie bezwonny, nie wydziela lotnych związków organicznych, co jest niesłychanie ważne dla osób wrażliwych na zapachy.

Soudal Express - błyskawiczna pomoc

Pamiętaj, że oszczędność czasu to dodatkowo oszczędność pieniędzy. Dlatego wypróbuj wielofunkcyjne produkty z serii Soudal Express, które pozwolą na rozpoczęcie dalszych prac krótko po ich aplikacji.

Ubytki w świeżo malowanym murze czy pęknięcia tynku nie będą stanowiły problemu dzięki wykorzystaniu akrylu błyskawicznego Soudal Express. Dzięki niemu, już po 10 minutach od wypełnienia będziesz mógł przystąpić do szlifowania i malowania powierzchni.

W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka, przydatny będzie silikon sanitarny Soudal Express. Dzięki szybko utwardzalnej formule spoina już po 2 godzinach staje się odporna na wnikanie wody, a jej właściwości antyseptyczne skutecznie hamują rozwój grzybów i pleśni. Stosując silikon sanitarny Soudal Express szybko wykonamy uszczelnienia i fugi między umywalką lub zlewozmywakiem a ścianą, wokół wanien, brodzików i kabiny prysznicowej.

A co gdy planujesz remont na zewnątrz budynku? Ze względu na doskonałą przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych, połączoną z odpornością na skrajne warunki atmosferyczne, sprawdzi się silikon neutralny Soudal Express. Wykorzystaj go podczas spoinowania futryn drzwiowych i okiennych czy fugowania przepierzeń, zadaszeń i ścianek działowych. Innowacyjna formuła produktu zapewnia suchość spoiny już po 30 minutach od momentu nałożenia. Dodatkowa zaleta silikonu to neutralny chemicznie skład, dzięki czemu uszczelnienie nie odspoi się od podłoża i nie zmieni swojej barwy.

Pamiętaj, że oszczędzanie nie równa się niższej jakości produktów. Nowoczesne rozwiązania pozwalają ekonomicznie wykorzystywać chemię budowlaną nawet z najwyższej półki. Pozostaje zatem zabrać się do pracy i... zapomnieć o problemach z portfelem!

Przydatne produkty:


Pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun
Opakowanie: puszka 300 ml, 500 ml, 750 ml

Klej - uszczelniacz hybrydowy Fix All Classic
Opakowanie: kartusz 290 ml
Opakowanie: tubka 80 ml

Akryl błyskawiczny Express
Opakowanie: kartusz 300 ml

Silikon sanitarny Express
Opakowanie: kartusz 300 ml

Silikon neutralny Express
Opakowanie: kartusz 300 ml

źródło: Soudal