PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2014-04-08
Drewniano-aluminiowy system profili do produkcji okien
System Optima charakteryzuje się przystępną ceną oraz solidną i trwałą technologią, o wyjątkowych właściwościach użytkowych.

EFFECTOR S.A.
ul. Hauke Bosaka 2
25-214 Kielce

tel. 41 348 20 70
fax 41 348 20 80
effector@effector.pl
www.effector.pl

» więcej o firmie

Drewniano-aluminiowy system do produkcji okien Optima to atrakcyjne rozwiązanie dla tych, którzy cenią wyjątkową urodę i naturalność drewna we wnętrzach, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z ograniczeń tego materiału, w przypadku ekspozycji na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Zewnętrzne profile aluminiowe systemu Optima skutecznie bronią się przed zniszczeniem oraz negatywnym wpływem deszczu, gradu, śniegu czy słońca.


Informacje podstawowe

System profili do produkcji okien Optima Effect, łączy urodę, ciepło i elegancję produktów drewnianych z wytrzymałością i odpornością elementów aluminiowych. Drewniana rama okienna we wnętrzu zapewnia stabilność oraz doskonałą izolację termiczną, a dodatkowo jest elegancka i sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Zewnętrzna nakładka aluminiowa stanowi bardzo odporny na warunki atmosferyczne, a zarazem niezwykle dekoracyjny element, o powierzchni gładkiej lub drobnostrukturalnej, oferowany w szerokiej palecie barw i dekorów. Jedną z najważniejszych cech, decydujących o ostatecznym wyglądzie systemu jest kształt profili, a w szczególności krawędzi, łączącej dwie widoczne powierzchnie. Optima Effect wyróżnia się w tym zakresie prostotą i elegancją, zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami.


Opis systemu

Optima Effect jest systemem umożliwiającym wykonywanie okien drewniano-aluminiowych, przy wykorzystaniu do tego celu zestawów frezów, służących do profilowania w drewnie oraz elementów ram o odpowiednich dla tych konstrukcji przekrojach. System składa się z szerokiego i wciąż rozbudowywanego asortymentu profili. Dzięki temu jest on w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom, dotyczącym możliwości realizacji zróżnicowanych projektów architektonicznych, takich m.in. jak budynki mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej. System Optima charakteryzuje się przystępną ceną oraz solidną i trwałą technologią, o wyjątkowych właściwościach użytkowych.


Wiadomości dodatkowe

Okna drewniano-aluminiowe są wygodne w użytkowaniu i łatwe w pielęgnacji. Dzięki użyciu aluminium na zewnątrz są odporne na uszkodzenia i zniszczenia. Wykorzystanie drewna w wewnętrznej części okna sprawia, że wygląda ono naturalnie, a jednocześnie z powodzeniem pełni funkcję izolacyjną. Dopracowana konstrukcja profili Optima Effect powoduje, że montaż elementów jest szybki i wygodny. Stosując je można używać dowolnych okuć, dedykowanych dla okien drewnianych.EFFECTOR
jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Niezmienna wysoka jakość produkowanych wyrobów oraz serwis i pełna obsługa klienta, to od lat najważniejsze priorytety firmy, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku. Firma działa w branży budowlanej od prawie 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR oferuje m.in.: listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, a także świadczy usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.

EFFECTOR to sponsor tytularny klubu EFFECTOR KIELCE, grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze.

źródło: Effector