PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2014-07-02
SOUDAL po raz ósmy nagrodzony tytułem „Złota Budowlana Marka Roku”
Wyróżnienie marki SOUDAL to najlepszy dowód, że polscy wykonawcy szczególnie wysoko cenią innowacyjne i komfortowe rozwiązania.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Marka SOUDAL po raz ósmy doceniona przez wykonawców! W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku produkty SOUDAL wyróżniono podwójnym tytułem „Złota Budowlana Marka Roku 2014" oraz „Złoty Champion Roku 2014" w kategorii „piany montażowe" i „masy uszczelniające - silikony". Nagrody przyznano na podstawie ogólnopolskiego badania opinii fachowców przeprowadzonego przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Ranking Budowlana Marka Roku powstaje w oparciu o wyniki ankiet, w których firmy wykonawcze wskazują ich zdaniem najlepsze polskie marki oraz dystrybutorów materiałów budowlanych wyróżniających się najwyższą jakością oraz najlepszą relacją ceny do jakości.

W tegorocznej Gali Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 wzięło udział niemal 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, a także stowarzyszeń branżowych oraz opiniotwórczych mediów. W trakcie Gali wręczono ponad 50 nagród i wyróżnień w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji ogólnej.

Cenione w środowisku ekspertów nagrody w kategorii „piany  montażowe" i „masy uszczelniające - silikony" przyznano produktom marki SOUDAL, dla której jest to jednocześnie już ósmy triumf w tym niezwykle prestiżowym rankingu.

Wyróżnienie marki SOUDAL to z jednej strony najlepszy dowód, że polscy wykonawcy szczególnie wysoko cenią innowacyjne i komfortowe rozwiązania, a z drugiej - olbrzymia motywacja do kontynuowania prac nad poprawą jakości oferowanych rozwiązań.

źródło: Soudal