PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-03-04
Mistrzostwa Polski ZMS coraz bliżej
W dn. 10-12 marca 2015 roku w Poznaniu podczas targów Budma, odbędzie się finał Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Zrzeszenie Montażystów Stolarkitel. 22 675 51 03
fax 22 678 41 32
ekspert@montaze.info.pl
www.montaze.info.pl

» więcej o firmie

Już wkrótce poznamy Mistrza Polski Montażu. W dn. 10-12 marca 2015 roku podczas targów Budma odbędzie się finał Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

W dn. 10-12 marca 2015 roku w Poznaniu podczas targów Budma, odbędzie się finał Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Zmagania wyłonią najlepszych specjalistów z branży stolarki otworowej. O miano Mistrza Polski konkurować będzie dziewięciu montażystów oraz dziewięciu doradców technicznych. Rywalizacja będzie zacięta i wyrównana, ponieważ uczestnicy to przedstawiciele najlepszych salonów okienno-drzwiowych, wyłanianych podczas comiesięcznych konkursów Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

W ostatnim czasie, podczas targów Sibex w Sosnowcu (20-22 lutego) Zrzeszenie Montażystów Stolarki miało okazję przeprowadzić pokaz montażu okien. Trzy targowe dni na stoisku Zrzeszenia wypełnione były warsztatami dla handlowców, konsultacjami montażowymi oraz egzaminami, które wyłoniły aż dwunastu nowych Mistrzów Montażu.

Lista finalistów jest już zamknięta, a znajdują się na niej:  Salva z Zielonej Góry, Klucz-Serwis z Grójca, Mariot z Rzeszowa, Okna Mróz z Łodzi, Art-Okna z Bielska-Białej, De-Bo z Olsztyna, FIX z Wrocławia, Nowal z Warszawy, Ekskluzywne Okna i Drzwi z Zawiercia.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 12 marca. Uświetni ją koncert zespołu rockowego. Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że na laureatów czeka wiele nagród. Każdy Finalista Mistrzostw Polski znajdzie się na powszechnie dostępnej liście salonów polecanych inwestorom. Zwycięzcy będą mieli prawo posługiwać się logo „Salon Ładnego Domu" i będą promowani na łamach miesięcznika oraz na nowym portalu Agory, poświęconym budownictwu. Warto walczyć, ponieważ Mistrz Polski montażystów i Mistrz Polski doradców technicznych, oprócz tytułu, otrzymają cenne nagrody rzeczowe.

Podczas wyboru okien lub drzwi warto skorzystać z porad specjalistów technicznych oraz fachowych montażystów. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i nie zostać daleko w tyle, montażyści stolarki otworowej muszą stale uczestniczyć w branżowych szkoleniach, szukać nowych, lepszych rozwiązań i metod montażu. Mistrzostwa są doskonałą okazją do zaprezentowania ich umiejętności oraz poznania trendów panujących na rynku stolarskim.

Partnerami Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki są firmy: Selt, G-U, ISO-Chemie, Aluplast, Drutex, Geze, Ventec, Pol-Skone,  Grupa Topex, Selena, Somfy i Bricoman.Zrzeszenie Montażystów Stolarki to ogólnopolska korporacja zawodowa gromadząca najlepszych fachowców w zakresie prac montażowych wyrobów stolarki budowlanej. Zrzeszenie organizuje szkolenia montażowe, sprawdziany umiejętności zawodowych oraz wydaje honorowe dyplomy Mistrzów Montażu. Partnerem Pikniku Montażowego jest firma Lenwentec, organizator targów Windows&Doors, a Partnerami Zrzeszenia są również firmy: Inoutic, Aereco, ISO-Chemie oraz Drutex SA. Szczegóły na stronie:
www.montaze.info.pl .

źródło: Zrzeszenie Montażystów Stolarki