PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2015-03-05
Soudal z podwójnym wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku” i „Osobowość Branży Budowlanej”
Światowy potentat na rynku chemii budowlanej po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów ...

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Soudal wygrywa podwójnie! Światowy potentat na rynku chemii budowlanej po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów nagrody „Budowlana Firma Roku" przyznawanej przez miesięcznik Builder. Redakcja i Rada Programowa pisma doceniła również wybitne osiągnięcia Andrzeja Kaczora, Dyrektora Zarządzającego Soudal Polska, przyznając mu tytuł „Osobowości Branży Budowlanej".

Prestiżowe nagrody „Budowlana Firma Roku" przyznawane od 12 lat przez miesięcznik Builder to wyróżnienie najwyższej klasy, otrzymywane za dokonania, dobre wyniki i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć Soudal, wiodącego producenta chemii budowlanej i jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży.

Podczas XII Gali Buildera redakcja i Rada Programowa miesięcznika postanowiła po raz pierwszy w 12-letniej tradycji uhonorować tytułem „Osobowość Branży Budowlanej" osoby odpowiedzialne za skuteczne zarządzanie i sukces firm na rynku budowlanym. W gronie osób imponujących odwagą, wytrwałością, determinacją i intuicją w podejmowanych przedsięwzięciach znalazł się Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający Soudal Polska.

Mimo, że ubiegły rok był dla branży sporym wyzwaniem, dzięki przemyślanej strategii rozwoju Soudal mógł pochwalić się wieloma osiągnięciami. Nagrody przyznane przez miesięcznik Builder potwierdzają, że dbałość o nieustanny rozwój firmy w Polsce i na świecie stanowi najlepszą receptę na sukces.

źródło: Soudal