PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-07-22
Jak i gdzie kupujemy materiały budowlane weź udział w sondażu i odbierz bezpłatną wejściówkę na Wars
Wszyscy, którzy wypełnią ankietę, otrzymają bezpłatne wejściówki na targi Warsaw Build 2015, odbywające się w dniach 16-18 września 2015 r.

Rozwój polskiego rynku dystrybucji materiałów budowlanych sprzyja dużej konkurencyjności i zmusza przedstawicieli branży do podejmowania działań zachęcających odbiorców do skorzystania z ich oferty. Które z nich są najskuteczniejsze i co wpływa na decyzje zakupowe firm budowlanych i inwestorów indywidualnych? Poznaniu odpowiedzi na te pytania służy sondaż internetowy „Wybierz najlepszy sklep budowlany". Wszyscy, którzy wypełnią ankietę, otrzymają bezpłatne wejściówki na targi Warsaw Build 2015, odbywające się w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawie.

Choć przez kilka ostatnich lat w branży artykułów budowlanych odnotowywano spowolnienie, to najnowsze dane pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jak podaje firma badawcza IBP Research, specjalizująca się w analizach rynku materiałów budowlanych,  zakładany na koniec ubiegłego roku wzrost sprzedaży wynosił 6%. Szansą na dalszą poprawę koniunktury w branży jest m.in. nowelizacja ustawy o prawie budowlanym, która weszła w życie 28 czerwca 2015 roku. Brak obowiązku uzyskiwania pozwoleń na budowę, krótszy czas oczekiwania na decyzje urzędów i mniej obowiązkowych zaświadczeń, to ułatwienie sprzyjające nowym inwestycjom i zakupom.


„Rynek artykułów budowlanych stabilizuje się, ale jego główną cechą nadal jest silna rywalizacja"
- mówi Anna Rabiej, organizator spotkań branży budowlanej Warsaw Build 2015. „Hurtownie budowlane muszą mierzyć się z nowym rosnącym w siłę rywalem, jakim stają się sklepy internetowe, oferujące bezpośrednią dostawę. Supermarkety ogólnobudowlane konkurują ceną i jakością obsługi, coraz szerszym wachlarzem usług dodatkowych, dopasowaniem produktów do indywidualnych potrzeb, czy usługami montażowymi. Jak wpływa to na ich odbiór i czego oczekują klienci - o tym będziemy rozmawiać podczas tegorocznej edycji Warsaw Build".

Realizowany na zlecenie Warsaw Build sondaż internetowy „Wybierz najlepszy sklep budowlany 2015" ma na celu poznanie oczekiwań nabywców, wyróżnienie najlepszych ich zdaniem miejsc zakupu materiałów budowlanych i wskazanie kluczowych czynników sukcesu. Krótka ankieta kierowana jest do wykonawców, firm budowlanych, ale także osób indywidualnych planujących remont lub budowę domu. Każdy, kto weźmie udział w sondażu otrzyma bezpłatną wejściówkę na Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 - jedno z największych wydarzeń w regionie, skupiających przedstawicieli branży: architektów, inwestorów, producentów materiałów budowlanych i montażystów, z udziałem firm i odwiedzających z ponad 30 krajów. Aby wziąć udział w badaniu wejdź: http://warsawbuild.pl/sondaz/

Tegoroczna edycja Warsaw Build 2015 odbędzie się dniach 16-18 września 2015 w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Wyniki plebiscytu „Wybierz najlepszy sklep budowlany 2015" zaprezentowane zostaną 18 września 2015 roku. Szczegóły na stronie www.warsawbuild.pl.

xxx

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build, organizowane są w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. To trzecia edycja wydarzenia skupiającego przedstawicieli branży: architektów, producentów materiałów budowlanych, montażystów i wykonawców, inwestorów i deweloperów z kraju i zagranicy. Więcej informacji na stronie: www.warsawbuild.pl i profilu FB: http://www.facebook.com/warsaw.build

Organizator:

Lentewenc Sp. z o.o., spółka będąca częścią brytyjskiej ITE Group, która od ponad 20 lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kluczowych sektorach przemysłu, organizując m.in. największe targi budowlane w Rosji - MosBuild, TransRussia - Międzynarodowe Targi Usług i Technologii dla Transportu i Logistyki w Moskwie czy Międzynarodowe Targi Branży Energetycznej Power Astana w Astanie.