PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2015-08-21
Warsaw Build 2015 – bogaty program spotkań branży budowlanej
Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbywać się będą od 16 do 18 września 2015 r. w warszawskim Centrum Expo XXI.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbywać się będą od 16 do 18 września 2015 r. w warszawskim Centrum Expo XXI. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań przedstawicieli branży budowlanej z kraju i zagranicy. Udział w tegorocznej edycji  potwierdziło ok. 100 wystawców, w tym przedstawiciele 11 państw, takich jak Belgia, Bułgaria, Chiny, Litwa, Niemcy, Słowacja, Turcja, Ukraina, Włochy, ZEA.

Uczestnicy Warsaw Build 2015 już po raz trzeci zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu energooszczędnego budownictwa oraz nowości z rynku materiałów budowlanych: od materiałów izolacyjnych przez chemię, technologie okienne, maszyny - po elementy wyposażenia wnętrz, takie jak podłogi, materiały dekoracyjne i wykończeniowe. Uzupełnieniem wydarzenia jest odbywająca się równolegle pierwsza edycja renomowanych targów Aqua-Therm Warsaw - poświęconych branży HVAC.


Spotkaniom targowym towarzyszy bogaty program merytoryczny. Pierwszego dnia (16.09.2015) wiodącym tematem będą dofinansowania, programy wsparcia, bariery w projektach opartych o partnerstwo publiczno-prywatne, projekt nowego kodeksu urbanistyczno-budowlanego, a także prawidłowa realizacja inwestycji kubaturowych. Zagadnienia omawiać będą m.in. przedstawiciele PARP, Związku Pracodawców Budownictwa, SARP czy TÜV NORD. Drugi dzień (17.09.2015 r.) poświęcony będzie tematyce energooszczędnego budownictwa i termomodernizacji budynków. Europejska organizacja Buildings Performance Institute Europe (BPIE) zaprezentuje program, poświęcony modernizacji fasad, w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii. Udział w rozmowach nt. podnoszenia efektywności energetycznej budynków zapowiedzieli przedstawiciele NFOŚGiW, Ministerstwa Środowiska, Instytutu na rzecz Ekorozwoju, a także eksperci kampanii informacyjnej „Energooszczędność w moim domu" - firmy Rockwool i Osram. W tym dniu odbędzie się także XIII Kongres Instalatorów INSTALEXPO, organizowany w ramach Aqua-Term Warsaw. Ostatni dzień (18.09.2015 r.) to m.in. prezentacje projektantów mebli i elementów aranżacji wnętrz, a także ogłoszenie wyników sondażu „Najlepszy sklep budowlany roku", konkursów „Liczy się design" i „Diamenty Stolarki". Podczas targów na przedstawicieli branży czekają stoiska konsultacyjne, m.in. radców prawnych, agencji PR i architekta wnętrz. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:        
Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:
16 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
17 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
18 września godz. 2015 10:00-15:00  (dzień otwarty)

Wstęp na targi oraz wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji na stronie: www.warsawbuild.pl i http://www.facebook.com/warsaw.build

 


Organizator:

Organizatorem Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2015 jest Lentewenc Sp. z o.o., będąca częścią brytyjskiej ITE Group, która od ponad 20 lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kluczowych sektorach przemysłu. W Polsce firma skupia swoje dzialania na organizacji międzynarodowych konferencji w sektorach, takich jak budownictwo, wykończenie wnętrz, sprzęt medyczny, farmacja, transport i logistyka, przemysł spożywczy. Organizowane przez Lentewenc targi są spotkaniami branżowymi B2B, skupiającymi polskie i zagraniczne firmy. Organizowane dotychczas wydarzenia to: Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE - Hospital, Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie Trans Poland, Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw, Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build.