PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2015-10-14
SOUDAL wspiera kampanię edukacyjną „DOBRY MONTAŻ”
Firma Soudal jako wiodący producent chemii budowlanej jest jednym z głównych partnerów ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż".

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Firma Soudal jako wiodący producent chemii budowlanej jest jednym z głównych partnerów ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż". Właśnie ruszyła jej druga edycja, której celem jest zbudowanie świadomości inwestorów indywidualnych w zakresie dobrego montażu stolarki otworowej.

Ogólnopolska kampania „Dobry Montaż" ma uświadomić klientom indywidualnym, że nieprawidłowo zamontowane okna, drzwi czy bramy nie zachowają swoich wysokich parametrów termicznych, akustycznych i użytkowych. W przypadku montażu nie spełniającego norm budowlanych, nie można liczyć na energooszczędność. Dlatego ważny jest profesjonalny montaż stolarki otworowej, a także dobór odpowiednich produktów i sprawdzonych systemów. Soudal wspiera kampanię i dodatkowo wpisuje się w jej założenia poprzez realizację warsztatów dla montażystów.

- Soudal realizuje działania edukacyjne szkoląc wykonawców w zakresie montażu stolarki otworowej z zastosowaniem rozwiązania systemowego „Soudal Window System" potwierdzonego Aprobatą Techniczną ITB. Warsztaty prowadzą nasi najlepsi eksperci, a do bezpłatnego w nich udziału zapraszamy profesjonalistów z całej Polski. Prawidłowe zastosowanie produktów i technologii SWS, gwarantuje spełnienie najbardziej rygorystycznych norm szczelności stolarki okiennej drewnianej i PVC." - mówi Michał Sawicki, kierownik działu technicznego Soudal.

Organizatorzy kampanii „Dobry Montaż" zwracają szczególną uwagę na potrzebę edukacji przyszłych wykonawców już na poziomie szkół średnich i uczelni technicznych. Dlatego w tym roku zostały zaplanowane spotkania ze studentami m.in. Politechniki Warszawskiej oraz bezpłatne kursy stolarki otworowej. Związek POiD podjął też starania w kierunku wprowadzenia do klasyfikacji zawodów i specjalności - zawodu stolarza budowlanego oraz ujęcie go w ramy formalnej edukacji.

Jednym z założeń tegorocznej kampanii jest dotarcie do jak największej grupy odbiorców indywidualnych, ekip montażowych, a także ludzi młodych, wchodzących do zawodu. Promocja „Dobrego Montażu" zaplanowana została także w kanałach social media. W związku z tym we wrześniu uruchomiono profil na portalu społecznościowym Facebook - www.facebook.com/dobrymontaz.

Wśród partnerów popierających akcję są wiodące firmy związane z branżą stolarki budowlanej: AIB, Anwis, FAKRO, Hörmann, POL-SKONE, PORTA KMI Poland, Proline, Marcopol, Soudal i Wiśniowski.

Patronem Merytorycznym akcji jest Instytut Techniki Budowlanej, zaś Patronami Medialnymi: „Ekspert Budowlany", „Gazeta Dom", „Kwartalnik OKNO", „Lubelski Poradnik Budowlany", „Ładny Dom", „Murator", „Własny Dom", dobrzemieszkaj.pl, najlepszedomy.pl, muratordom.pl, obud.pl, stolarkavip.pl, wyborcza.biz.

SOUDAL WINDOW SYSTEM: www.cieplymontaz.com.pl, www.soudal.pl/cieply-montaz-sws

Remontujesz, budujesz, majsterkujesz: blog www.polubiszremont.plSoudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal