PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2016-02-05
SOUDAL partnerem Dobrych Inicjatyw – ostatni dzień BUDMY 2016
W ramach Monteriady eksperci z Soudal prezentowali Soudal Window System tzw. ciepły montaż. Co godzinę wykwalifikowani fachowcy krok po kroku realizowali ...

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Przez cztery dni Poznań był prawdziwą mekką profesjonalistów z branży budowlanej, którzy mogli wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznać najnowsze osiągnięcia technologiczne. Oczywiście, nie mogło zabraknąć na BUDMIE jednego z najważniejszych na świecie producentów chemii budowlanej czyli Soudal. Zgodnie z zapowiedziami marka zaznaczyła swoją obecność na mapie targów w dwóch lokalizacjach: na Monteriadzie oraz podczas VIII Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy.

Targi obfitowały w liczne spotkania z autorytetami z branży, konferencje tematyczne, a także pokazy instruktażowe. Podpatrując zawodowców, można było poznać tajniki montażu okien i drzwi, a także bramy garażowej. Dzięki uroczystemu pochodowi dekarzy ubranych w tradycyjne stroje wszyscy uczestnicy BUDMY mieli okazję poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę.

Dobry montaż to ciepły montaż

W ramach Monteriady eksperci z Soudal prezentowali Soudal Window System tzw. ciepły montaż. Co godzinę wykwalifikowani fachowcy krok po kroku realizowali prawidłowy montaż stolarki otworowej z zastosowaniem produktów Soudal (taśm paroprzepuszczalnych i paroszczelnych oraz piany montażowej), a dzięki telebimowi żaden szczegół ich pracy nie umknął uwadze widzów. Wysoka frekwencja oraz ilość zadawanych pytań podczas pokazów nie pozostawia wątpliwości, że szkolenia monterów, które systematycznie organizuje Soudal w całej Polsce są wciąż bardzo potrzebne. Jednym z ważnych wydarzeń na Monteriadzie była także prezentacja znowelizowanej instrukcji montażu stolarki otworowej opracowana przez Instytut Techniki Budowlanej.


Mistrzostwo na najwyższym poziomie

W trakcie targów rozegrano również VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, podczas których można było zobaczyć produkty Soudal w akcji: Colozonic (klej do blachy), Vapourseal (paroszczelny klej do folii budowlanych) oraz Soudatherm Roof 250 (klej

poliuretanowy w aerozolu). Do rywalizacji w trzech różnych kategoriach (dachy strome, metalowe i płaskie) stanęło 16 drużyn z całego kraju, a szczęśliwymi zwycięzcami okazały się zespoły z Wielkopolski, Podlasia i Małopolski. Tym razem Soudal kibicował zawodnikom jako nowy członek Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Srebrny Patron Mistrzostw. Nagrodą był nie tylko tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce, ale również możliwość reprezentowania naszego kraju podczas Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy. Niewątpliwe zachętę do współzawodnictwa stanowił fakt, że zaplanowane na jesień mistrzostwa po raz pierwszy odbędą się w Polsce!

Targi w Poznaniu skończyły w tym roku 25 lat, ale powody do świętowania ma także firma Soudal, która dokładnie od 50 lat wzmacnia pozycję jednego z największych producentów materiałów budowlanych na świecie. W 2016 roku Soudal obchodzi również jubileusz obecności ze swoimi produktami w Polsce, o których jakości świadczą liczne nagrody i wyróżnienia nadawane marce przez fachowców oraz branżę budowlaną.

SOUDAL WINDOW SYSTEM: www.cieplymontaz.com.pl, www.soudal.pl/cieply-montaz-sws

Produkty dekarskie:

Vapourseal: http://www.soudal.pl/kleje-profi/item/731-vapourseal,

Soudatherm Roof 250: http://www.soudal.pl/dekarskie/item/950-soudatherm-roof-250,

Colozinc: http://www.soudal.pl/dekarskie/item/378-colozinc-klej-do-blach

Remontujesz, budujesz, majsterkujesz - poznaj blog www.polubiszremont.pl
Soudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal