PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-02-23
Nowość! Okno Ultratherm Ultima
Okno Ultratherm Ultima drewniano – aluminiowe dla budownictwa pasywnego otrzymało kolejną nagrodę - Złoty Medal Budma 2016.

Bracia BERTRAND Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wejherowska 12
84-242 Luzino

tel. 58 678 07 78
fax 58 678 07 79
info@bertrand.pl
www.bertrand.pl

» więcej o firmie


Ultratherm Ultima to okna drewniano-aluminiowe do budownictwa pasywnego. Wraz ze swoimi cechami oraz designem tworzą niepowtarzalny system na rynku polskim. Żaden producent nie oferuje takiego okna w Polsce. Należą do rodziny Passive Series. Wyjątkowe zarówno w parametrach technicznych (rewelacyjne współczynniki termoizolacyjności i izolacyjności akustycznej), cechach fizycznych (bardzo wysoka odporność na czynniki zewnętrzne) jak i designie. Posiadają obustronnie zlicowaną powierzchnię skrzydła i ościeżnicy, dzięki czemu zawiasy nie są widoczne. Nowoczesna forma okien idealnie wpasuje się w projekty architektoniczne naszych Klientów.

Jest nam niezmiernie miło, ponieważ to już kolejna nagroda dla naszego produktu z serii Ultratherm. Poprzednia została zdobyta w kategorii „Unikalne innowacyjne energooszczędne okno drewniano - aluminiowe. Najlepsze rozwiązania". Ukazuje to jak ważne dla firmy BERTRAND są nowe technologie, inwestycje w badania i rozwój produktów. Firma BERTRAND jest ambasadorem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego. Tym bardziej jest dla nas ważne, aby nasze produkty spełniały najbardziej restrykcyjne wymagania. Takie są okna Ultratherm Ultima.


Okna Ultratherm Ultima przeznaczone są do budynków energooszczędnych, pasywnych, co jest potwierdzone certyfikatem Instytutu Techniki Okiennej w Rosenheim oraz Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt. Głębokość systemu to aż 125 mm. Okna spełniają najwyższe oczekiwania wobec nowoczesnych konstrukcji okiennych.
Parametry

  • prostokątne kształty, powierzchnia skrzydła zlicowana z powierzchnią ościeżnicy od wewnątrz i od zewnątrz
  • głębokość systemu 124,5 mm
  • bogaty asortyment gatunków drewna
  • trzy- lub czteroszybowe szklenie
  • 3 linie uszczelnienia
  • dodatkowy materiał termoizolacyjny w skrzydle i w ramie
  • Uw od 0,69 W/m2K
źródło: Bertrand