PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-03-08
Nowość! Rewolucja 4.0 w produkcji metalowych konstrukcji
Produkcja aluminiowych fasad i okien staje się z dnia na dzień coraz bardziej skomplikowanym procesem, co w dużej mierze wynika z ...

Schüco International Polska Sp. z o.o.
ul. Żelechowska 2
96-321 Siestrzeń

tel. 46 858 32 00
fax 46 858 32 01
schueco@schueco.pl
www.schueco.pl

» więcej o firmie

Produkcja aluminiowych fasad i okien staje się z dnia na dzień coraz bardziej skomplikowanym procesem, co w dużej mierze wynika z rosnących wymagań technicznych. Aby ułatwić i przyspieszyć proces realizacji złożonych zamówień, firma Schüco wprowadza intuicyjne narzędzie IT - Warsztatowe Centrum Danych Schüco.

Skomputeryzowane rozwiązania są już od dawna powszechne w biurach projektowych firm wytwarzających metalowe konstrukcje, jednak na halach produkcyjnych rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Pracownicy używają zazwyczaj w codziennej pracy grubych papierowych katalogów oraz dużych, nieporęcznych wydruków rysunków technicznych systemów drzwiowych i okiennych. Warsztatowe Centrum Danych Schüco otwiera nową, cyfrową erę w technologii przetwarzania danych produkcyjnych. Kompaktowe rozwiązanie cyfrowego terminalu z funkcją dotykowej obsługi pozwala na łatwy i szybki dostęp, zarówno do informacji na temat aktualnie realizowanych projektów, jak i wszystkich rozwiązań systemowych firmy Schüco.


Rozwiązanie zastępuje tradycyjne katalogi i gwarantuje
dostęp do aktualnych informacji
Fot. Schüco

Jeden dotyk - pełny przegląd

Warsztatowe Centrum Danych Schüco to cyfrowy terminal złożony z komputera i dotykowego ekranu do montażu ściennego, a także czytnika kodów kreskowych. Rozwiązanie łączy w sobie z jednej strony dane projektowe importowane z SchüCad Revit i SchüCal, a z drugiej - dobrze znaną pracownikom produkcji ręczną metodę obsługi. Użytkownicy mogą wyświetlić i prześledzić każdy detal konstrukcyjny na 27-calowym ekranie. Dzięki funkcji dotykowego ekranu rysunek można dowolnie przesuwać, powiększać, a nawet oglądać w wersji 3D, przeciągając palcem. Warsztatowe Centrum Danych jest także kompletnym systemem katalogów online eliminującym tym samym potrzebę czasochłonnego kartkowania ciężkich segregatorów. Ponadto w każdej chwili można odszukać potrzebne informacje, korzystając z funkcji wyszukiwania po słowach kluczowych. Bardzo przydatną opcją jest system zakładek najczęściej wyszukiwanych stron, które można w dowolnym momencie otworzyć za jednym dotknięciem palca.

Intuicyjny pod każdym względem

Uruchomienie i obsługa Warsztatowego Centrum Danych Schüco są tak łatwe, że nie wymagają dodatkowych szkoleń czy pracochłonnej konfiguracji. Dzięki fabrycznie zainstalowanemu oprogramowaniu system można od razu uruchomić za pomocą jednego przycisku, a następnie bezproblemowo połączyć z wewnętrzną siecią firmy. Firma Schüco dodatkowo udostępniła krótki film instruktażowy, który krok po kroku przeprowadza użytkownika przez najważniejsze funkcje. Rozwiązanie nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych czynności. Dzięki automatycznym aktualizacjom online daje zawsze gwarancję dostępu do najświeższych i zawsze aktualnych informacji na temat rozwiązań marki Schüco. Warsztatowe Centrum Danych jest dostępne na zamówienie w firmie Schüco.

Zdjęcie główne:
Warsztatowe Centrum Danych Schüco z ekranem dotykowym
Fot. Schüco
Schüco - Systemowe rozwiązania okien, drzwi, fasad i produktów solarnych

Dzięki światowej sieci partnerów, architektów, projektantów i inwestorów firma Schüco International KG tworzy zrównoważone powłoki budynków, skupiając szczególną uwagę na człowieku i jego potrzebie pozostawania w harmonii z naturą i technologią.

Spełnieniu najwyższych wymagań w zakresie wzornictwa, komfortu i bezpieczeństwa towarzyszy efektywność energetyczna, przyczyniająca się do redukcji emisji CO2 i ochrony konwencjonalnych źródeł energii. Firma oraz jej trzy oddziały - Konstrukcji Aluminiowych i Stalowych, Konstrukcji z PVC-U i Nowych Energii dostarczają szerokiej gamy produktów do budynków nowych i modernizowanych, zapewniając spełnienie indywidualnych wymagań we wszystkich strefach klimatycznych. Firma Schüco, z ponad 5 000 pracownikami oraz 12 000 firm partnerskich, aktywnie działa w 78-u krajach na całym świecie. W 2012 roku osiągnęła roczny obrót na poziomie 1,8 miliarda Euro. Więcej informacji na stronie www.schueco.pl

źródło: Schüco