PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2016-09-13
Rozbudowa DAKO!
W sierpniu ruszyły pierwsze prace przy rozbudowie infrastruktury produkcyjnej DAKO. Inwestycja jest naturalną konsekwencją ...

DAKO Sp. z o.o.
Al. Piłsudskiego 88
33-300 Nowy Sącz

tel. 18 449 28 00
fax 18 449 28 88
biuro@dako.eu
www.dako.eu

» więcej o firmie

W sierpniu ruszyły pierwsze prace przy rozbudowie infrastruktury produkcyjnej DAKO. Inwestycja jest naturalną konsekwencją systematycznego wzrostu sprzedaży i poszerzania oferty produktowej firmy.

Rozbudowa fabryki to strategiczne posunięcie wynikające z rosnącego zapotrzebowania na nasze produkty, zarówno na rynku Polskim jak też na rynkach zagranicznych. Traktujemy budowę jako kolejny kamień milowy w naszym wieloletnim, systematycznym rozwoju. Inwestycja ta nie tylko pozwoli nam na zwiększenie mocy produkcyjnych, ale także wpłynie na poprawę efektywności zarządzania produkcją oraz usprawni obsługę transportową i magazynową. - wyjaśnia Prezes Zarządu Jerzy Studziński.
Nowo powstający budynek zapewni DAKO dodatkowe 5 200 m2 powierzchni. Zakończenie budowy obiektu planowane jest na luty 2017 roku.Firma DAKO została założona w 1994 roku przez braci Jerzego i Janusza Studzińskich. Początkowo produkowała stolarkę okienną i drzwiową z PVC, a obecnie w ofercie DAKO znajdują się również okna i drzwi z drewna i aluminium oraz bramy garażowe, rolety zewnętrzne, rolety tekstylne i moskitiery. Firma szybko zyskała pozycję lidera w branży stolarki otworowej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. DAKO dysponuje potencjałem, doświadczeniem i wiedzą pozwalającą na realizację najtrudniejszych wyzwań, jakie stawia współczesna architektura. Misją firmy jest zrozumienie klientów i dostosowanie się do ich potrzeb i oczekiwań.


źródło: Dako